Advert

TORAMAN:​ SIKINTI OLMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
TORAMAN:​ SIKINTI OLMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ
TORAMAN:​ SIKINTI OLMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ İzzet TUMAY
Bu içerik 215 kez okundu.

İrfan ARSLAN / Elazığ’da korsan taksi uygulamasının yok denecek kadar az olduğunu belirten Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şevket Toraman, “Son günlerde bazı açıklamalar yapılıyor. İlimizde korsan taksicilik yapan 10’a yakın araç ancak var. Bunları da tespit edebilmek adına sürekli çalışma yapıyoruz. İlimizde ikamet eden Suriyeli vatandaşlara verilen yaklaşık 29 araç var. Bunları bizim gibi ilgili tüm yetkililer de biliyor. Biz esnaf kardeşlerimizin yaşadığı sıkıntıları çözmek adına çalışma yaparken bu tür söylentiler tamamen aslı astarı olmayan açıklamalardır” dedi.

Elazığ’daki ticari taksicilerin rahatlaması adına çalışmalarının sürekli devam ettiğini belirten Başkan Toraman, “İl merkezinde bazı ticari taksi duraklarının arasında çok kısa mesafeler var. Bu duraklardaki araç sayısı da fazla. Biz bu olumsuz tabloyu gidermek adına ilin farklı bölgelerinde durak açmayı planladık. Yeni duraklara şu anda faaliyet gösteren duraklardaki fazla araçları yönlendirecek böylece hem durakları rahatlatma hem de yeni açılacak duraklardaki araç ihtiyacını karşılaşmış olacağız. Sıkıntı yaşayan ticari taksici esnaflarımıza da yeni duraklar ihdas ederek rahatlatmış olacağız. Korsan ile ilgili olarak Odamızın sürekli bir mücadelesinin olduğunun bilinmesini istiyorum. Bu konuda son günlerde özellikle sosyal medyada ifade edilen rakamların gerçekle hiçbir ilgisi yoktur. Ancak ilimizde korsan olarak taşımacılık yapan bazı araçların bulunduğunu biliyoruz. Bunları tespit edebilmek adına da sürekli çalışma halindeyiz. Ülkemize yurt dışından gelen Suriyeli sığınmacıların yaşamlarına katkı sağlamak adına yaklaşık 29 araçlık bir taksi uygulaması yaptık. Bundan ilgili kurumların ve yöneticilerin de bilgisi var. Bilgimiz dışında adımların atılması halinde bunlarla ilgili gerekli çalışmalar ne olursa bunu da yapacağımızın bilinmesini istiyorum” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BMW marka 520D otomobil icradan satılıktır
BMW marka 520D otomobil icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ