Advert

MAKAM ARACI GARAJA

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
MAKAM ARACI GARAJA
MAKAM ARACI GARAJA İzzet TUMAY
Bu içerik 357 kez okundu.

İrfan ARSLAN / 31 Mart yerel seçimleri sonucunda talipli oldukları görevlere seçilenler mazbatalarını alarak görevlerine başladılar. Elazığ İl Genel Meclisi üyeliklerine seçilen meclisi oluşturan siyasi partilerin ve bağımsız aday ilk toplantısını gerçekleştirdi. İlk toplantıda meclis başkanı, başkan vekilleri, katip üyeler belirlenerek önümüzdeki beş yıl süresince meclisin çalışmalarına katkı sunacaklar.

İl Genel Meclis Başkanı seçilen İbrahim Şerbet’in, görev süresince, kısa bir süre önce görevine başlayan Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın aldığı kararı örnek alıp makam aracını İl Özel İdare binasının garajına çekmesi bekleniyor.

Ülke olarak gelişme adına yapılan çalışmalar kapsamında ekonomik bazı önlemler alınırken, illerde de yerel yöneticilerin bu alanda yapılan çalışmalara makam araçlarını garajlara çekip kurumlarının ekonomik giderlerini azaltarak ekonomiye katkı sağlamaları bekleniyor. Ülkemizin yöneticileri de geçmiş dönemlerde kamu kurum ve kuruluşlarında tasarruf yapılması yönünde kararlar alınması ve uygulamaya konulmasını istemişlerdi.

İl Genel Meclisi Başkanlığı görevine seçilen ve uzun yıllar AK Parti bünyesinde Elazığ'da oluşan yönetimlerde görev alan İbrahim Şerbet’in yeni dönemde il ve ilçeler ile beldelerde yapılacak çalışmalara aktarılacak kaynaklar kapsamında Meclis’in akaryakıt giderlerini azaltarak katkı sağlaması, bunun için de başta kendine tahsis edilen veya edilecek olan makam aracını kullanmayıp, görev süresi içinde kendi özel aracını makam aracı olarak kullanmaya başlayacağını açıklaması bekleniyor.

Elazığ Belediye Başkanlığı görevine başlamasının ardından makam aracı kullanmayacağını, kendi özel aracını makam aracı olarak kullanacağını açıklayan Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın bu açıklamasının bir milat olarak görülmesini, İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Şerbet’in de bu yönde karar almasını ve kamuoyu ile paylaşmasını bekliyoruz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ