Advert

BAŞKAN RAMAZAN GÜRGÖZE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
BAŞKAN RAMAZAN GÜRGÖZE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
BAŞKAN RAMAZAN GÜRGÖZE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR İzzet TUMAY
Bu içerik 462 kez okundu.

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, başkanlarını yenileyen Birlik Vakfı ve Kızılay Elazığ Şubesi’ni ziyaret etti.

Başkan Gürgöze daha sonra AK Parti Teşkilatı ile 31 Mart yerel seçimlerinde başkanlık koltuğuna oturan Şahin Şerifoğulları’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BAŞKAN GÜRGÖZE’NİN İLK DURAĞI BİRLİK VAKFI OLDU

ŞİMŞEK: HOŞ GELDİNİZ, ŞEREFLER VERDİNİZ

Başkan Ramazan Gürgöze’nin ilk durağı Birlik Vakfı oldu. Misafirlerini ağırlayan Vakıf Başkanı Eray Şimşek, “Hasetten Ramazan Abimi demek istiyorum. Özellikle teşekkür etmek istiyorum. İnşallah bundan önceki desteğinizi bundan sonra da görmek bizi ziyadesiyle onure edecektir. Hoş geldiniz, şerefler verdiniz” diye konuştu.

GÜRGÖZE: ELİMİZDEN GELDİĞİNCE SİZE DESTEK OLMAYA GAYRET EDECEĞİZ

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze ise, “Yaklaşık 1 ay önce oluşan Birlik Vakfı’nın Yönetim Kurulu’nu tebrik maksadıyla arkadaşlarımızla birlikte geldik. Eray kardeşimize ve oluşan yeni yönetime bundan sonraki yönetim süreçleri içerisinde başarılar diliyoruz. Birlik vakfı çok geçmişi olan, mazisi gerilere dayanan ve bizim toplumumuzda çok fazla insan yetiştiren, adeta insanın yetiştiği bir ocak olan vakıflardan bir tanesidir. Bizim temel taşlarımız olarak kabul ettiğimiz. Cumhurbaşkanımızın ve geçmiş dönem Meclis Başkanlarımızın, birçok siyasetçimizin orada yetiştiği ve oranın kurucusu olduğu, sonrasında da faaliyetlerini aralıksız bir şekilde devam ettiren vakıflardan bir tanesi. Bu vakfın Elazığ’da kurulmuş olması çok önemli. Burada 3-4 yıl önce kuruldu, inşallah bundan sonraki bu yeni ulaşan yeni yönetimle birlikte çok daha heyecanlı, çok daha dinamik, çok daha güzel ve başarılı çalışmalara imza atacaklarına inancımız tamdır. Eray kardeşimizin de ifade ettiği gibi bu vakfı çok önemsiyoruz, kendilerine her türlü desteği şimdiye kadar verdiğimiz desteklerin daha fazlasını da bizden herhangi bir destek istediğiniz bir taktirde sürekli elimizden geldiğince size destek olmaya gayret edeceğiz” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN GÜRGÖZE VE BERABERİNDEKİLER DAHA SONRA KIZILAY ELAZIĞ ŞUBESİNİ ZİYARET ETTİ

KIZILKAYA: ÇINARI BÜYÜTMENİN ÇABASI VE GAYRETİ İÇERİSİNDE BİRLİKTE OLACAĞIZ

Kızılay Elazığ Şube Başkanlığına seçilen Rahman Kızılkaya, “Öncelikle AK Parti İl Başkan’ımız Sayın Ramazan Gürgöze’nin çalışma arkadaşlarının bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Türk Kızılay’ı bugüne kadar toplumun tüm katmanlarının desteğini alarak bulunduğu noktaya gelmiştir. Bundan sonra da yine toplumun tüm katmanlarıyla beraber hareket ederek istişare içerisinde siyasi partileriyle, bürokratıyla, işvereniyle, işçisiyle, emeklisiyle, çalışanıyla toplumun bütün bireyleriyle beraber el ele, gönül gönüle hareket ederek bu çınarını büyütmenin çabası ve gayreti içerisinde birlikte olacağız inşallah” diye konuştu.

GÜRGÖZE: KURULUŞLAR HALKIMIZIN DESTEĞİYLE AYAKTA DURMAKTADIRLAR

Başkan Gürgöze de, “Kızılay’ımız tabi sadece Elazığ’da ya da sadece Türkiye’de görev yapan ve yapmış olduğu görevi sınırlı bir coğrafyayla sınırlayan bir kuruluş değil. Kızılay, bugün hem ülkemizin dört bir tarafından güneyinden kuzeyine, doğusundan batısına dört bir coğrafyada 7 bölgede aktif olarak faaliyet gösteren, onunla birlikte özellikle hiç din, dil, renk, etnik yapı gözetmeksizin dünyanın neresinde olursa olsun doğal afetler, açlık, savaş ya da başka nedenlerden dolayı mağduriyet yaşayan bütün mazlumların yanında olmayı kendine ilke edinen bir yüz akı kuruluşumuz. Dolayısıyla yönetim kurulumuzu, başkanımızı ve tüm çalışanlarımızı tebrik ediyoruz. Yine genel başkanlarını ve Kızılay’ın her kademesinde görev alan gerek aktif olarak görev yapan bir fiil yönetim kadrosunda yer alan ya da orada çalışanlarla beraber aynı şekilde gönüllülerini de tebrik ediyoruz. Tabi bu tür dernekler, bu tür kuruluşlar halkımızın desteğiyle ayakta durmaktadırlar” ifadelerine yer verdi.

BAŞKAN RAMAZAN GÜRGÖZE DAHA SONRA AK PARTİ İL TEŞKİLATI İLE ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANI ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI’NI ZİYARET ETTİ

GÜRGÖZE:5 YILLIK SÜRE İÇERİSİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM

Ziyarette değerlendirmelerde bulunan AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Partisi’nin girmiş olduğu 15’inci seçimde yine halkın desteğini aldığını ifade ederek, “AK Parti girmiş olduğumuz 15’inci seçimde de milletimizin desteğini, teveccühünü alarak tekrar yeniden belediye başkanlığını kazanmış ve belediye başkanımız şu an itibariyle tam bir hafta önce bu saatlerde mazbatasını aldıktan sonra görevinin başına geldi. Tekrar ilimize hayırlı hizmetlerde bulunmasını temenni ediyor, kendisine bu 5 yıllık süre içerisinde başarılar diliyorum. Seçim sürecinde ve öncesinde de, özellikle propaganda sürecinde ifade etmiştik ve sonrasında da ifade ettik” ifadelerini kullandı.

GÜRGÖZE:TAAHHÜT ETTİKLERİ HİZMETLERİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

Başkan Gürgöze, “Belediye başkanlarımız toplam 12 belediye başkanımız Elazığ’ımızda seçildi. Bu başkanlarımızın seçim döneminde halkımıza taahhüt ettikleri hizmetleri gerçekleştirmesi noktasında AK Parti olarak bizler il teşkilatı olarak, il başkanı olarak tüm belediye başkanlarımıza en güçlü desteği vermeye hazırız, en güçlü desteği vereceğiz ve beraberinde de milletimize, belediye başkanlarımızın propaganda sürecinde taahhüt ettikleri hizmetlerin takipçisi olacağız. Bu konuda iş birliği içerisinde belediyelerimizin halkımıza hizmetlerini en güzel şekilde sunmaya gayret göstereceklerdir. AK Parti yerel seçimlerde 2002’de başlayan genel seçimlerdeki 17 yıllık iktidarında hem merkezi hükümetimiz aracılığıyla, hem belediyelerimiz aracılığıyla, hem İl Özel İdaremiz aracılığıyla bütün şehirlerimize, köylerimize, ilçelerimize çok önemli hizmetlerde bulunmuş bir partidir” diye kaydetti.

ŞERİFOĞULLARI:BU EKİPLE BERABER SAHADAYDIK, BU EKİPLE BERABER YOL YÜRÜDÜK

Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ise konuşmasında, teşkilatıyla birlikte seçimlerde yol yürüdüklerini ifade ederek, “Bu ekibin, teşkilatlarımızın bizlere hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunmaları bizler için çok anlamlı.  Çünkü 31 Mart yerel seçimleri öncesinde bu ekiple beraber sahadaydık, bu ekiple beraber yol yürüdük. Bu ekip bizlere omuz verdi, yükümüzü hafifletti. Adaylığımızın açıklandığı ilk günden seçim akşamına kadar teşkilatımızın tüm mensupları; il başkanımızdan, ilçe başkanlarımıza, merkez ilçe başkanlarımıza, yönetimlerimize, kadın kolları başkanımız, gençlik kolları başkanı ve yönetimlerimiz, mahalle temsilcilerimizden müşahitlerimize kadar bütün teşkilat mensuplarımız bizlerin seçimi kazanmasında bizlere ciddi manada bir güç verdi, omuz verdi. Ben buradan il başkanımız nezdinde tüm teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Bizlere vermiş olduğu bu destek, bu güçten dolayı” ifadelerini kullandı.

ŞERİFOĞULLARI:ELAZIĞ BELEDİYESİNİ BERABER YÜRÜTECEĞİZ

Başkan Şerifoğulları, “Bizler seçim süreci boyunca hep partimizin 17 yıl boyunca hem ülkemize, hem Elazığ’ımıza yapmış olduğu yatırımları, icraatları anlattık. Aynı zamanda 5 yıl boyunca belediye başkanlığımız döneminde ilimize yapacağımız projelerimiz hakkında hemşehrilerimize bilgi vererek seçim propaganda sürecini sürdürdük. Seçim akşamı Elazığlı hemşehrilerimizin teveccühü ile Elazığ Belediye Başkanlığı koltuğuna oturduk. Sürecimiz hızlı bir şekilde hem hayırlı olsun ziyaretlerimiz hem Elazığ’ımıza yapacağımız yatırımlar noktasında, projelerimiz noktasında istişareler devam ediyor. Bu noktada bizler teşkilatımızla birlikte yol yürüyeceğiz, 5 yıl boyunca kendileriyle istişare edeceğiz. Kendilerinden destek isteyeceğiz. Hem il başkanımız hem milletvekillerimiz hem de teşkilatımızın tüm mensupları ile birlikte 5 yıl bu şehri, Elazığ Belediyesini beraber yürüteceğiz. Bu noktada bizlere yapmış oldukları desteklerden dolayı ve aynı zamanda yapmış oldukları hayırlı olsun ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ