Advert

İZZETPAŞA MAHALLESİ’NDEKİ METRUK BİNA TEHLİKE SAÇIYOR!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İZZETPAŞA MAHALLESİ’NDEKİ METRUK BİNA TEHLİKE SAÇIYOR!
İZZETPAŞA MAHALLESİ’NDEKİ METRUK BİNA TEHLİKE SAÇIYOR! İzzet TUMAY
Bu içerik 443 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ/ İzzetpaşa Mahallesi’nde eski ve metruk bina, harap hali ile vatandaşları korkutuyor. Mahalle içinde dar bir sokakta bulunan bina gelip geçenler için tehlike oluşturuyor.

Hacıkaya Sokak'ta bulunan eski ve metruk bina, harap hali ile vatandaşları korkutuyor. Alkol ve madde bağımlıların uğrak yeri olan bu beş katlı metruk binada geceleri fuhuş yapıldığı iddia edildi. Metruk bina içerisinde alkol ve uyuşturucu maddelerinin tüketildiği ve uyuşturucu kullanımında birçok malzemenin olduğu görüldü.

İzzetpaşa Mahalle Muhtarı Ali Ekber Ant, "Mahallemiz içerisinde bulunan metruk olan 5 katlı binada geceleri ne idüğü belirsiz kişiler toplanıyor. Geceleri alkol, uyuşturucu bağımlıları mahalle sakinlerimizin korkulu rüyası haline geldi. Bu tehlikeli durumun bir an önce son bulmasını istiyoruz" dedi.

‘BİR KİŞİNİN CANI YANMADAN BU BİNAYA ÇARE BULUNMALI’

Geçtiğimiz aylarda bu metruk binada 3 defa yangın çıktığını belirten Ant, "Bu bina uzun zamandır bu halde olduğu için ne kadar madde bağımlısı varsa her gece burada. Mahallemizin en büyük ve en tehlikeli sorunlarından biri mahallemizin ortasında bulunan beş katlı metruk binaya hala bir çözüm bulunmamasıdır. Metruk binanın içerisinde birçok alkol şişesi ve uyuşturucu kullanımında kullanılan malzemeler var. Mahalle sakinlerimiz bu sokakta rahat gezemediklerin değişik tiplerin bu bina etrafında toplandığını söylüyorlar. Bu binanın acilen güvenli hale getirilmesi gerekiliyor yoksa burada birinin canı yanacak" diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BMW marka 520D otomobil icradan satılıktır
BMW marka 520D otomobil icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ