Advert

CUMHURBAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
CUMHURBAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ
CUMHURBAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ İzzet TUMAY
Bu içerik 674 kez okundu.

İrfan ARSLAN/ Esnaf ve sanatkârların yaşadığı ekonomik sıkıntıların çözümü için son 2,5 ayda 30 milyon TL kredi dağıttıklarını belirten Harput Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Turan Kurnaz, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bu alanda bize sağladığı imkânlar nedeniyle esnaf ve sanatkârlarımız adına teşekkür ediyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Elazığ ziyaretinde, esnaf ve sanatkârların sıkıntılarını aktarma imkânı bulduğunu belirten Başkan Kurnaz, “Ülke genelinde olduğu gibi ilimizde de esnaf ve sanatkârların ekonomik olarak yaşadığı sıkıntılar var. Biz daha önce Cumhurbaşkanımıza Külliye'de yaptığı toplantıda bu sıkıntıları aktarma imkânı bulmuştuk. Bu sıkıntıların çözümü için de kredi desteklemelerine ihtiyaç olduğunu belirtmiştik. Bu talebimiz Cumhurbaşkanımızca olumlu bulundu ve verdiği talimat ile ilgili bankadan bizlere talep ettiğimiz para aktarımı yapıldı. Harput ESKKK olarak, 15.01.2019-31.03.2019 tarihleri arasındaki 2.5 aylık süre içinde bölgemizde en fazla kredi kullanımı yapan kooperatif olduk. Bu süreç içinde 30 milyon TL kredi dağıttık. Bu destek nedeniyle Cumhurbaşkanımıza esnaf ve sanatkârlarımız adına teşekkür ediyorum. İlimizi ziyareti sırasında da bu konuda yaşanan gelişmeleri kendisine aktarma imkânı buldum ve önümüzdeki süreç içinde bazı bilgi paylaşımında bulundum. Elazığ olarak bir kez daha Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Takdir belgesi ile ödüllendirildi

Öte yandan Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri 21. Bölge Başkanı İsmet Bayram, Harput Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Turan Kurnaz‘a yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı takdirname verdi. Kurnaz, “Biz görevimizi en iyi şekilde yapmanın çabasındayız. Bunu yaparken de herhangi bir beklenti içinde değiliz. Ancak bu çalışmalarımızın takdir görmesi bizi mutlu etti. Takdir belgesi veren Bölge Müdürümüz İsmet Bayram’a teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BMW marka 520D otomobil icradan satılıktır
BMW marka 520D otomobil icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ