Advert

BÜYÜME VE KALKINMA ADIMLARI ATACAĞIZ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
BÜYÜME VE KALKINMA ADIMLARI ATACAĞIZ
BÜYÜME VE KALKINMA ADIMLARI ATACAĞIZ İzzet TUMAY
Bu içerik 446 kez okundu.

İrfan ARSLAN/ Elazığ’ın en büyük ilçelerinden Kovancılar'da önümüzdeki beş yıl içinde önemli projeleri hayata geçireceklerini belirten Belediye Başkanı Hacı Akpınar, “Geçen dönem ilçemize çok önemli projeler kazandırdık. Önümüzdeki beş yıllık süre içinde de ilçemize atık su arıtma tesisleri, bölge hastanesi, şehir otogarı, şehir ormanı gibi projelerimizin yanında özellikle Kovancılar OSB’yi ilçemize kazandırma çalışmalarımız olacaktır” dedi.

Görev yapacağı süre içinde öncelikli hedefinin beytülmalı korumak ve israfı engellemek olduğunu belirten Belediye Başkanı Akpınar, “Benim ilkelerim arasında öncelikli olanlar, belediyenin bir kuruşunu bile lüzumsuz harcamamak, imkânlarımızı verimli ve doğru yönlendirmek ve fakir fukaranın hakkını korumaktır. Bunları yaptığımız zaman hizmeti arzu ettiğimiz kalitede vermiş oluyoruz. Kovancılar bulunduğu coğrafik konumu nedeniyle sürekli gelişme gösteren bir ilçe. Önümüzdeki yıllarda ilçemizin büyümesi kaçınılmaz olacaktır. Biz de belediye olarak buna göre önlemlerimizi alacağız. İlçenin büyümesini sağlamak adına önemli yatırımları ilçemize kazandırma girişimlerimiz var. Bunlardan biri bölge hastanesi diğeri organize sanayi bölgesidir. Bu iki önemli tesisin ilçemize kazandırılması ilçemizin ekonomik olarak kalkınmasına katkı verecektir. Belediye olarak biz de üzerimize düşeni yapacağız. Gelecek adına atacağımız her adımda özellikle diğer kurum ve kuruluşlar ile entegre olarak ve birlikte hareket edeceğiz. Hedefimiz gelişen ve ekonomik olarak kalkınan bir Kovancılar'ı oluşturmaktır. Bunu da önümüzdeki süreç içinde yapacağımız çalışmalarla sağlayacağız” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BMW marka 520D otomobil icradan satılıktır
BMW marka 520D otomobil icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ