Advert

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İzzet TUMAY
Bu içerik 493 kez okundu.

HABERKENT HABER MERKEZİ / Kısa adı ASKON olan Anadolu Arslanları İşadamları Derneği’nin Elazığ Şubesi’nin kentte bulunan ve sadece ‘tabeladan’ ibaret birçok STK gibi ilin gelişimi ve kalkınması adına bugüne kadar hangi çalışmaları ve projeleri hayata geçirdiği merak konusu olmaya devam ediyor.

1998 yılında kuruan ve Elazığ’da da şubesi bulunan ASKON, ülkemizin ve dünyamızın adalet temelinde yeniden şekillendirilmesi için haklı zenginlikler üreten bir kuruluş olma felsefesi taşımasına rağmen, Elazığ’da bu kurumun ciddi bir çalışmaya imza atmaması kafalarda soru işaretlerine neden olmaya devam ediyor.

ASKON’UN ELAZIĞ’A NE KATKISI VAR?

ASKON’nun nihai hedefleri; üyelerinin kurumsal altyapısını günlendirmek, sanayi ve ekonomik alanlarda girişimde bulunmak, Elazığ'a yabancı yatırımcı teşvik etmek ve bu anlamda gelecek yatırımcılara, Valilik, milletvekilleri, belediye, sivil toplum kuruluşları, kurum müdürlükleri, siyasi parti başkanlıkları ile ortak hareket etmek, şehre sosyal, kültürel ve turizm anlamında katkı sağlamak. Ancak ASKON’un Elazığ Şubesi tarafından Elazığ’da bu güne kadar hangi projelerin hayata geçirildiği, Elazığ’a katkı sağlayarak hangi çalışmaların gerçekleştirildiği merak konusu.

ELAZIĞ’A ‘ÜNLÜLERİ’ GETİRMEK BAŞARI MI?

ASKON Elazığ Şubesi’nin geçen yıl kente yatırımcı çekmek için çalışma yapmak yerine Elazığ Kültür ve Sanat Festivali adı altında ünlüleri kente getirip gezdirmeyi büyük bir başarı gibi görüp, bunu da basın yoluyla kamuoyuna sunması ise kurumun ciddiyetinin olmadığını ortayan koyan en önemli örneklerden birisini oluşturuyor.

HANİ SİZE NE DÜŞÜYORSA YAPMAKLA YÜKÜMLÜYDÜNÜZ?

Geçmiş dönemlerde ASKON Elazığ Şubesi tarafından; Elazığ’ın tanıtımı, kalkınması adına önemli çalışmaların yapılacağı yönünde birçok açıklama yapılmasına rağmen, aradan geçen süre zarfında herhangi bir çalışmanın yapılmaması da kamuoyunda tepkilere neden oluyor.

Kamuoyu adına soruyoruz; ASKON Elazığ Şubesi ‘tabeladan ibaret bir STK değilse; bu güne kadar Elazığ’a ne kazandırdı, Elazığ’a ne faydası oldu? Bundan sonra Elazığ’ın faydasına olacak hangi projeleri bulunuyor? Geçmişte ASKON Elazığ Şubesi tarafından yapılan bir açıklamada, “Şehrimizin tanıtımı için elimizden geleni fazlasıyla yapmaya hazırız biz. Bize ne görev yapmak düşüyorsa biz buradayız yapmakla yükümlüyüz. Şehrimizi tanıtacağız inşallah” yönünde cümleler sarf edilmişti.

Kamuoyu merak ediyor ve biz gazete olarak kamuoyu adına soruyoruz; ASKON’un bu güne kadar Elazığ’a ne fayfası oldu, bundan sonra ne faydası olacak?

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ