Advert

MİDE KANSERİ HASTASI SAĞLIĞINA KAVUŞTU

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
MİDE KANSERİ HASTASI SAĞLIĞINA KAVUŞTU
MİDE KANSERİ HASTASI SAĞLIĞINA KAVUŞTU İzzet TUMAY
Bu içerik 342 kez okundu.

Elazığ’da mide kanseri olan 45 yaşındaki Ramazan Çelik, bölgede ilk defa Fırat Üniversitesi Hastanesi'nde, kapalı ameliyat olarak bilinen laparoskopik yöntemle mide kanseri ameliyatı oldu.

Fırat Üniversitesi Hastanesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erhan Aygen ve ekibi tarafından yapılan ameliyat, başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

Konulu ile ilgili bilgiler veren Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erhan Aygen, kapalı yöntemle daha öncede birçok ameliyatı kliniklerinde yaptıklarını belirterek, “Mide kanseri ameliyatını kapalı yöntemle bölgemizde ilk defa Hastanemiz Cerrahi Onkoloji Kliniği olarak gerçekleştirdik. Mide kanseri için hastamıza tüm midesini alma yoluyla ve tüm bezelerini temizleyerek kansere uygun tedavi yöntemiyle yapıldı. Çok başarılı bir operasyon geçti. Laporoskopik sistemin avantajları bu hastaları erkenden tedavi edebilmek, büyük kesiler yapmayıp küçük kesiler yaparak hastanın ameliyat sonrası konforunun daha iyi olmasını sağlıyoruz. Ameliyatımızı planladığımız gibi hastamızın erken iyileşme süreci ile erken taburcu süreci ve bundan sonraki tedavisini de onkoloji kliniğinde devam ettirmesi için zaman kaybını ortadan kaldırıyoruz. Cerrahi onkoloji yeni kurulan bir bilim dalı. Bölgemize en iyi hizmeti veriyoruz. Bunu yanında ayrıca, bölgeye cerrah yetiştirme noktasında da bu konuda çeşitli eğitimler veriyoruz ” dedi.

Ameliyatı yapılan Ramazan Çelik ise, “Fırat Üniversitesi Hastanesi'ne ve değerli hocamız Prof. Dr. Erhan Aygen’e teşekkür ediyorum” dedi. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2016 model Erkunt Kısmet marka 4x4 traktör icradan satılıktır
2016 model Erkunt Kısmet marka 4x4 traktör icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ