Advert

TAM GÜN EĞİTİM HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
TAM GÜN EĞİTİM HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR
TAM GÜN EĞİTİM HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR İzzet TUMAY
Bu içerik 751 kez okundu.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın Tam Gün Eğitim Uygulaması'na geçiş sürecinde Elazığ'da da hazırlıklar ve çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Tam Gün Eğitim Uygulaması'na geçiş kapsamında ayrıca öğrencilerin daha yeni ve modern eğitim binalarında eğitim öğretimlerine devam edebilmeleri amacı ile ilde yeni okul binalarının yapımı da aralıksız sürüyor.

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk beraberinde İnşaat Emlak Şube Müdürü İbrahim Fidan ile birlikte bugün ilde inşaatları devam eden okul binalarında incelemelerde bulundu.

Yücel İlkokulu, Murat İlkokulu, Arif Nihat Asya İlkokulu, Cemal Gürsel İlkokulu, 60. Yıl İlkokulu ve Cumhuriyet Mahallesi'nde yapımı devam eden ortaokul binalarının inşaatlarını gezen Müdür Gürtürk, yüklenici firma yetkililerinden ve İnşaat Emlak Şube Müdürü İbrahim Fidan’dan çalışmalar ile ilgili bilgiler aldı.

Müdür Gürtürk, çocukların daha rahat ve sağlıklı binalarda eğitim alabilmesi ve ilin Tam Gün Eğitim Uygulaması'na geçebilmesi amacı ile il ve ilçe merkezlerinde okul yapımlarının devam ettiğini ifade ederek, “Gecemizi gündüzümüzü çocuklarımız için çalışarak, onlara daha iyi eğitim ortamları hazırlamak için harcıyoruz. Bakanlığımızın Tam Gün Eğitim programı kapsamında ilimizde de var ola derslik ihtiyacını gidermek adına çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Elazığ olarak ortaöğretim kurumlarımızın yüzde 100’ünde Tam Gün Eğitim'e geçmiş durumdayız. Temel eğitim kurumlarımızda da yaptığımız yeni okul binaları ile inşallah bu süreci en iyi şekilde tamamlayacağız” dedi. Bülten Haber

Milli Eğitim Bakanlığı tam gün eğitim elazığ feyzi gürtürk eğitim öğretim son damima eğitim haberleri haberkent
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU