Advert

ALTUNDAL:​ SORUNLARIN ÇÖZÜM ZAMANI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ALTUNDAL:​ SORUNLARIN ÇÖZÜM ZAMANI
ALTUNDAL:​ SORUNLARIN ÇÖZÜM ZAMANI İzzet TUMAY
Bu içerik 277 kez okundu.

İrfan ARSLAN / 31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerin ardından seçimi kazanan ve mazbatalarını alarak görevlerine başlayan başta Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile Maden Belediye Başkanı Orhan Yavuz olmak üzere tüm belediye başkanlarının artık hizmet zamanının geldiğini belirten Bakır Madenliler Dernek Başkanı Yaşar Altundal, “Şimdi hizmetlerin başlama zamanı” dedi.

Seçimi kazanan tüm belediye başkanlarını kutlayan Altundal, “Seçim süreci ve seçim tamamlandı. Göreve talipli olanlardan vatandaşlarımız sandığa giderek tercihlerini yaparak belediye başkanlarını belirlediler. Başta Elazığ olmak üzere tüm ilçelerimizin yaşadığı sorunların çözümü için belediye başkanlarımızın harekete geçmesi ve halkımızın beklentilerine çözüm getirecek çalışmaları yapmalarını arzuluyoruz. Demokrasinin güzel bir getirisi olan seçimler hizmetlerin arzulandığı kalitede olmasını sağlamak içindir. Vatandaşlarımız da kendilerine hizmeti daha iyi vereceğine inandıklarını bu makama layık gördüler. Artık beklentimiz bu göreve layık görülenlerin gerekli çalışmaları vakit geçirmeden başlatmaları” dedi.

Maden Belediye Başkanı Orhan Yavuz’un da ilçeye gerekli hizmetleri vermesini beklediklerini belirten Altundal, “İlçemizin sorunları ortada. Bunların çözümü için de belediye başkanından beklentilerimiz var. Belediye başkanının atacağı adımlarda gerek görülmesi halinde dernek olarak bizler de kendisine yardımı olmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2016 model Erkunt Kısmet marka 4x4 traktör icradan satılıktır
2016 model Erkunt Kısmet marka 4x4 traktör icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ