Advert

DÜŞ KÜTÜPHANELERİ PROJESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
DÜŞ KÜTÜPHANELERİ PROJESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
DÜŞ KÜTÜPHANELERİ PROJESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ İzzet TUMAY
Bu içerik 262 kez okundu.

Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Ticaret Üniversitesi işbirliği ile “Düş Kütüphaneleri” projesi kapsamında Pütürge’de kütüphane açıldı.

Üniversitelerin üretim araştırma topluluğu tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı Pütürge İlkokulu'na kurulan Selma Demirel Düş Kütüphanesi’nin açılışı Pütürge Kaymakamı Recep Aydın Pütürge Cumhuriyet Başsavcısı Oğuz Sedefoğlu, Cumhuriyet Savcısı Ahmet Keskin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadir Toper, okul müdürleri, öğretmenler, projeden sorumlu üniversite öğrencileri ve okul öğrencilerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Düş Kütüphaneleri projesiyle, geçtiğimiz yıllarda Konya’da 1, Mardin´de 2, Amasya’da 3, Diyarbakır’da 3, Tekirdağ’da 3, Muş’ta 5,Trabzon’da 5,Ordu’da 4, Giresun’da 4, Şanlıurfa’da 4, Mardin’de 4 tane olmak üzere Türkiye genelinde 38 kütüphane açıldı. Bu yıl ise, İstanbul Ticaret Üniversitesi Üretim Araştırmaları Kulübü 8 Nisan 2019 ve 17 Nisan 2019 tarihleri arasında Malatya ve Elazığ’da olmak üzere 4 farklı okulda bağış usulüyle Düş Kütüphaneleri projesini gerçekleştirdi.

Düş Kütüphaneleri projesi kapsamında kütüphane açılan okullarda kütüphane için gerekli olan her şeyi bizzat Üretim Araştırmaları Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri kuruyor. (iha)

Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü İstanbul Ticaret Üniversitesi haberler haberkent elazığ son dakika kütüphane
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2016 model Erkunt Kısmet marka 4x4 traktör icradan satılıktır
2016 model Erkunt Kısmet marka 4x4 traktör icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ