Advert

HARPUT’UN YENİ TAPULARI HAZIR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
HARPUT’UN YENİ TAPULARI HAZIR
HARPUT’UN YENİ TAPULARI HAZIR İzzet TUMAY
Bu içerik 222 kez okundu.

Harput’ta Tapu Kadastro’nun yaptığı çalışmalar sonucunda yenilenen tapular bugün öğleden sonra Harput Muhtarlığı tarafından sahiplerine teslim edilmeye başlanacak.

Harput’taki arsalarda birçok karışıklık yaşanması nedeniyle ölçümleri tekrar yapıldı. Ölçümleri yapılan arsaların yenilenen tapularının çıktığını söyleyen Harput Muhtarı Zülküf Demirpolat, vatandaşlara yeni tapularını 15 Nisan Pazartesi günü öğleden sonra teslim etmeye başlayacaklarını bildirdi.

Demirpolat, “Harput ve Harput çevresinde bulunan Alayaprak, Göllübağ, Sugözü gibi bu bölgelerde tapu kadastro yenileme çalışması yapılmıştır. Vatandaşlarımız pazartesi günü öğleden sonra burada arkadaşlarımızla kendi personellerimizle yardımcı olarak burada gelip bölge bölge ayırdık tapuları tapu kadastro yenileme çalışmalarını ve tapularını ada parselini söyleyerek gelip alabilirler” ifadelerini kullandı.

Tapularını teslim almaya gelen vatandaşların isimlerini güvenlik gerekçesiyle tek tek kayıt altına alacaklarını bildiren Demirpolat, “Gelen vatandaşlarımızın da toplu halde kimin adına ise verasetleri onların da bilgilerini alarak, çünkü bir kişiye teslim ediyoruz. Veya 3-4 kişi birden gelirlerse onlara da teslim ederiz. Kayıt altına alacağız, isimlerini alacağız. Tek tek isimlerini alarak ada paftasını, parselini aldıktan sonra vatandaşlarımıza tapularını iade edeceğiz. Bu anlamda Tapu Kadastro Müdürüne ve ekibine teşekkür ederiz. Yoğun bir çalışması oldu. Harput bölgesinde itirazlar oldu. Haliyle haklarını helal etmelerini istiyoruz. Tüm vatandaşlarımızın da artık tapular; 3 yıllık, 5 yıllık, 10 yıllık tapular değil. Artık 500 yıllık, bin yıllık tapular olacak. Yani kendilerinden sonra bırakacakları nice nesillere tapular sabit. Artık ‘ora benim bura benim’ diye bir şey olmayacak. Yenilenmiştir” şeklinde konuştu. Haber Merkezi

Harput elazığ harput tapu son dakika haberkent gazetesi haber haberler zülküf demirpolat
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BMW marka 520D otomobil icradan satılıktır
BMW marka 520D otomobil icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ