Advert

GÜRGÖZE, YENİ DÖNEMİ DEĞERLENDİRDİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
GÜRGÖZE, YENİ DÖNEMİ DEĞERLENDİRDİ
GÜRGÖZE, YENİ DÖNEMİ DEĞERLENDİRDİ İzzet TUMAY
Bu içerik 365 kez okundu.

AK Parti, yerel seçimlerde belediye başkanlıklarını aldığı Karakoçan, Palu ve Kovancılar ilçelerine çıkarma yaptı. İlçe belediye başkanları ile bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, yeni dönemi değerlendirdi. Gürgöze’nin ilçe ziyaretleri sonrasındaki durakları; Yurtbaşı, Mollakendi ve Akçakiraz beldeleri oldu. Gürgöze, belde belediye başkanları ile istişarelerde bulundu.

Gürgöze, teşkilat üyeleri ile birlikte 31 Mart’ta yapılan mahalli idareler seçimlerini başarı ile tamamlayan Karakoçan, Palu ve Kovancılar ilçeleri ile Yurtbaşı, Mollakendi ve Akçakiraz beldelerini ziyaret etti.

Gürgöze, “Bizler sadece seçim döneminde seçim meydanlarında, miting meydanlarında hamasi nutuklar atan ve burada ifade ettiği cümleleri seçim döneminde söylenmiş cümleler olarak ya da seçim döneminde söylenen sözler ya da taahhütler olarak algılamayan bir siyasi anlayış ve kültürden ve gelenekten geliyoruz. Seçim döneminde gerek bizlerin ifade ettiği gerek Başkan’ımızın Karakoçanlı hemşehrilerimize taahhüt ettiği her türlü projeyi destekleyeceğimizi ifade ederken bugün Belediye Başkanı sıfatıyla bu makamı dolduran kardeşimizin yine Karakoçanlı hemşehrilerimize taahhüt ettiği bütün projelerin AK Parti İl Başkanı olarak arkasında olduğumuzu bir kez daha vurgulamak istiyorum” şeklinde konuştu.

Gürgöze ve beraberindekilerinin ilçe ziyaretlerinin bir başka durağı, Palu oldu. Palu Belediye Başkanı Efraim Ünalan, “31 Mart’a kadar Sayın İl Başkanımız, değerli AK Partililer hiçbir gün bizi yanız bırakmadılar. O yüzden hepsine teşekkür ediyorum. Değerli Palulu kardeşlerim bizi bu göreve layık gördüler. O yüzden tüm Palulu kardeşlerime selam ve sevgilerimi sunuyorum, hepsine teşekkür ediyorum. Herkes bunu bilsin ki Türkiye’de Palu halkı her zaman AK Partilidir ve AK Partili kalacak” dedi.

Gürgöze, “Belediye Başkanımız çok uzun yıllar ilçe başkanlığımızı yapmış, deneyimli bir Belediye Başkanımız. Dolayısıyla bu hizmet ilçe başkanlığı döneminde bildiği Palu’nun sorunlarını ve bundan sonraki çözüm yollarında bizler de inşallah her türlü desteği vererek; Palulu hemşehrilerimizin arzu ettiği tüm hizmetleri Palulu hemşehrilerimize sunmak için gayret sarf edeceğiz” diye konuştu.

GÜRGÖZE: PALULU HEMŞEHRİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Gürgöze’nin ilçe ziyaretlerinin son durağı Kovancılar oldu. Gürgöze ve beraberindekiler, Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar ile bir araya geldi.

Başkan Gürgöze, “Öncelikle 5 yıl boyunca hizmet eden, Kovancılar halkının gönlünü kazanan ve Kovancılar’a gerçekten çok nemli hizmetlerde bulunmuş Hacı Başkan’ımıza o hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Yine 31 Mart akşamı halkımızın desteğiyle, teveccühüyle halkımızın AK Parti’ye olan güveni, Cumhurbaşkanımıza, Recep Tayyip Erdoğan’a olan güveni ve Hacı Başkan’ımıza desteği, partimize desteğinden dolayı Kovancılar halkımıza teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Daha sonra AK Parti Kovancılar İlçe Başkanlığı'na geçen Gürgöze, ilçe başkanı Vahap Gök ile ilçe danışma meclisi toplantısına katıldı.

GÖK: AYLIK DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Gök, “Bugün İl Başkanımız ilçemize özellikle Belediye Başkan’ımıza hayırlı etme programı için ilçemizde. Onun dışında da parti binamızı ziyaret edip aylık danışma meclisi toplantımız gerçekleştirilecek” dedi.

Gürgöze, “Bundan sonraki süreçlerde de birlik beraberlik içerisinde belediyemizle teşkilatlarımızla ve tüm Kovancılar halkıyla birlik ve beraberlik içerisinde el ele gönül gönüle vererek 5 yıllık süre içerisinde Kovancılar’ımıza çok önemli hizmetleri ve bu hizmetlerin en güzel şekilde sunulmasının Belediye Başkan’ımızın aracılığıyla inşallah sizlerin desteğiyle gerçekleşecektir” şeklinde konuştu.

KAYA: NE GEREKİYORSA ONU YAPACAĞIZ

Gürgöze’nin bir başka durağı Akçakiraz beldesi oldu. Akçakiraz beldesinden yeniden başkan seçilen Sebahattin Kaya, “Gerçekten zor bir süreçti, sıkıntılı bir süreçti. Bütün seçimler zordur. Ama hakikatten bu seçimde ben çok yoruldum. Bazen kasvetli havalar oldu, bazen çok gerildik, kasıldık. Ama çok duygusal anlarımız da oldu. Bundan sonraki süreç içerisinde azimle, kararlılıkla AK Parti’ye yakışır bir şekilde çünkü AK Partili olmanın bir sorumluluğu var, bir yükümlülüğü var. O bilinçle, o şuurla çalışacağız. Hep birlikte çalışacağız, şehrimiz adına, Akçakiraz’ımız adına ne gerekiyorsa onu yapacağız” dedi.

Gürgöze, “Halkımız AK Parti kadrolarını, en önemlisi de Genle Başkanımıza çok güçlü şekilde destek veriyor ve Belediye Başkanımız ve Elazığ’ımızın Akçakiraz beldesinde 5 yıllık süre içerisinde çok başarılı çalışmalara imza attı. Bu onun çıraklık dönemiydi. Şimdi kalfalık dönemini yaşayacak inşallah. Bizler de kendisinin her türlü projesini, halkımıza hizmet edeceği her türlü projeyi destekleyerek inşallah kalfalık döneminde de bu beldemize çok güzel hizmetler yapacaktır” diye konuştu. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ