Advert

BATI KİTAP KIRTASİYE'DEN ALKIŞLANACAK KAMPANYA

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
BATI KİTAP KIRTASİYE'DEN ALKIŞLANACAK KAMPANYA
BATI KİTAP KIRTASİYE'DEN ALKIŞLANACAK KAMPANYA İzzet TUMAY
Bu içerik 469 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ / 'Herkes Okusun Diye' ismiyle başlatılan projede çocuk okurlar kitaplarla buluştu.

Batı Kitap Kırtasiye, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Elazığ Belediyesi tarafından organize edilen kitap fuarı kapılarını kitapsevelere açtı. Ahmet Aytar Meydanı'nda kurulan kitap fuarında hedef 100 bin okura ulaşmak.

İlk ve ortaöğretim öğrencilerini tarafından yoğun ilginin olduğu fuar 15-30 Nisan tarihleri arasında Ahmet Aytar Meydanı'nda olmaya devam edecek.

'HEDEFİMİZ 100 BİN KİŞİYİ KİTAPLA BULUŞTURMAK'

Kitap fuarıyla ilgili bilgi veren Batı Kitap Kırtasiye Genel Müdürü Mustafa Batı, "Biz burada aylar öncesinde vermiş olduğumuz bir kararı uyguluyoruz. Aylar öncesinde hazırlıklara başlamıştık, burada herkes okusun diye tüm kitaplar 3-5-7 ve 9 lira olacak dedik. Bunun için aylardır hazırlanıyoruz, çok şükür bugün fuarımız açtık. Bize bu noktada Belediyemiz ve Milli Eğitim Müdürlüğümüz ciddi bir destek sağladılar, onlara da buradan teşekkür ediyorum. Kitap fuarımızda yaklaşık 100 bin kitap bulunuyor. Hedefimiz de 100 bin kişiyi kitapla buluşturmak. Ayrıca burada yapmış olduğumuz etkinlikle beraber başka bir kampanya da başlattık. Burada bir kitap havuzu oluşturduk, kampanyamızın adını 'o da okusun' koyduk. Burada da insanlar evlerinde bulunan kitapları getirerek gerekse buradan satın alarak bu havuzun içerisine atabilirler. Bu kampanyaya ilk bağışı Batı Kitap Evi olarak 500 kitap bağışlayarak kampanyamıza başlamış olduk. Bu kitaplarda buraya gelemeyen, imkanı olmayan tüm çocuklarımıza teslim edilecek. Vatandaşlarımızın kitap fuarımıza katılımı gayet yoğun ve bu yoğunluktan çok memnunuz" diye konuştu.

Herkes Okusun Diye Elazığ Belediyesi Batı Kitap Kırtasiye Ahmet Aytar Meydanı kitap fuarı elazığ haberkent kitap son dakika
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BMW marka 520D otomobil icradan satılıktır
BMW marka 520D otomobil icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ