Advert

MÜFTÜ SARIKAYA:​ BİLGİLENEREK GİDECEKLER

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
MÜFTÜ SARIKAYA:​ BİLGİLENEREK GİDECEKLER
MÜFTÜ SARIKAYA:​ BİLGİLENEREK GİDECEKLER İzzet TUMAY
Bu içerik 154 kez okundu.

İrfan ARSLAN / Elazığ’dan bu yıl hacca gidecek olan adayların, hac farizasını yerine getirirken yapacakları ibadet ve diğer görevlerini içeren hac hazırlık kursları bugün başlayacak.

Elazığ İl Müftüsü Yusuf Sarıkaya, Elazığ'daki eğitim kurslarının 4 gün süreceğini belirterek şunları söyledi: “2019 yılı hac organizasyonu çalışmalarımız kapsamında bu yıl hacca gitmesi kesinleşen adaylarımıza yönelik olarak yapılacak eğitim çalışmaları bugün Edibe Can Müftülük Sitesi konferans salonunda başlayacak. 09.00-12.00 saatleri arasında yapılacak olan bu çalışmamıza tüm hacı adaylarımız katılacak. Tüm hacı adaylarımızın katılımı ile 17-18 Nisan tarihlerinde de aynı konferans salonunda eğitim çalışmalarımız devam edecek. Bu çalışmaların finalini 20 Nisan Cumartesi günü İzzetpaşa Camii'nde yine aynı saatler arasında gerçekleştireceğiz.

Kutsal topraklara gidecek olan hacı adaylarımıza yönelik olarak verilecek bu eğitim çalışmalarında, 2019 yılı hac organizasyonunda Başkanlığımız ve Başkanlığımızın gözetim ve denetiminde bulunan seyahat acenteleri ile ilimizden hacca gidecek hacı adaylarının hac ibadetlerini en iyi şekilde yerine getirmeleri için irşat, rehberlik, bilgilendirme ve aydınlatma hizmetleri bu alanda deneyim ve tecrübeleri bulunan din görevlilerimiz tarafından verilerek, hacı adaylarımızın bu görevlerini eksiksiz ve bilgilendirilmiş olarak yerine getirmelerini sağlamış olacağız.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2016 model Erkunt Kısmet marka 4x4 traktör icradan satılıktır
2016 model Erkunt Kısmet marka 4x4 traktör icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ