Advert

KİTAP FUARI İLGİ GÖRDÜ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
KİTAP FUARI İLGİ GÖRDÜ
KİTAP FUARI İLGİ GÖRDÜ İzzet TUMAY
Bu içerik 102 kez okundu.

İrfan ARSLAN / Elazığ'da Ahmet Aytar Meydanı'nda açılan kitap fuarı ilk gün büyük bir ilgi gördü. Batı Kitap Kırtasiye tarafından "Herkes Okusun” sloganı ile açılan kitap fuarında kitap fiyatlarının vatandaşların alım gücüne göre planlandığını belirten fuar organizatörleri, "Fuarımız süresince burada 3, 5, 7 ve 9 TL'den kitap satışı yapılacak. Bu fiyatlardan buraya gelecek olan her vatandaşımız bütçesini olumsuz etkilemeden arzu ettiği kitabı alabilecek” dediler.

Elazığ’da kitap okuma alışkanlığının son yıllarda önemli bir artış gösterdiğini, bu alanda yapılan çalışmalara kendilerinin Batı Kitap Kırtasiye olarak katkı vermek amacı ile bu etkinliği planladıklarını belirten yetkililer, "Buradaki fuar alanımızda hemen her türlü kitap bulunuyor. Vatandaşlarımızın kitap okuma alışkanlığını güçlendirmeleri adına burada gerçekten ucuz fiyatlar ile kitap satını gerçekleştiriyoruz. Bilindiği gibi ilimizde bu alanda farklı etkinlikler yapılıyor. Son olarak Milli Eğitim Müdürlüğümüzün başlattığı ve ikinci yılını doldurmakta olan bir etkinlik devam ediyor. Biz de ilimizde güzel işlerin olmasına bu etkinliğimiz ile katkı sağladık. İnanıyoruz ki fuar süresince stantlarımızda bulunan kitapların önemi bir bölümü tükenecek" dediler.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ MERKEZLİ 6 İLDE 2 AYRI FETÖ OPERASYONU: 20 GÖZALTI
ELAZIĞ MERKEZLİ 6 İLDE 2 AYRI FETÖ OPERASYONU: 20 GÖZALTI
VALİ KALDIRIM'DAN BERAT KANDİLİ MESAJI
VALİ KALDIRIM'DAN BERAT KANDİLİ MESAJI