Advert

BİZİM BELİRLEDİĞİMİZ BORÇ 9 MİLYON TL

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
BİZİM BELİRLEDİĞİMİZ BORÇ 9 MİLYON TL
BİZİM BELİRLEDİĞİMİZ BORÇ 9 MİLYON TL İzzet TUMAY
Bu içerik 1659 kez okundu.

31 Mart yerel seçimleri sonucunda Yazıkonak Belediye Başkanlığı'nı kazanan Hatif Çadırcı, mazbatasını almasının ardından Yazıkonak Belediyesi'nde devir teslimde başkan dahil hiçbir personeli bulamadıklarını belirterek, "Başkan Aydın Ayaz yoktu, belediyede görevli personel izne ayrılmıştı. Biz belediyeyi kendimiz aldık ve göreve başladık. Yazıkonak Belediyesi 2021 yılına kadar borçlandırılmış. Bugün itibarı ile bizim belirlediğimiz borç 9 milyon TL. Ancak bu rakamın artacağını görüyoruz. Biz tam bir enkaz belediye almış durumdayız" dedi.

Yazıkonak Belediye Başkanı Çadırcı, Yazıkonak Belediyesi'ndeki tüm hesaplar ve dosyalar için Sayıştay’a başvurup denetçi getirip incelettireceklerini ve bunun sonunda ortaya çıkacak mali durumu belediyenin dışında asacakları afiş ile vatandaşlarla paylaşacaklarını belirterek şunları söyledi: “Biz bu yola çıkarken hak, hukuk ve adaletli davranacağımızı söylemiştik. İşte bunu yapmaya başladık. Bundan sonra Yazıkonak Belediyesi'nde atılacak her adımın hesabının verilebilir olacağını herkes bilecek. Çalışmalarımızda hakkı ve adaleti göz önünde bulunduracağız. Belediyemiz İller Bankası'na 2021 yılına kadar borçlandırılmış. Şu ana kadar bizim yaptığımız çalışmalara göre belediyemizin 9 milyon TL borcu var. Sadece son iki ayda bir lokantaya 110 bin TL borçlanılmış. Bunları değerlendireceğiz. Belediyemizin araç parkı içler acısı. Başkanlık makam aracı bile arızalı. Nereye elimizi atsak elimizde kalıyor. Bütün çalışmalarımızı yapıp tamamladıktan sonra kamuoyu ile belediyemizin durumunu paylaşacağız. Biz buraya dert yanmak için gelmedik. Belediyede yaşanan olumsuzlukların önüne geçip beldemizin sıkıntılarına çözüm getirmek adına göreve talipli olduk ve bunu da önümüzdeki beş yıl içinde yapacağız.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BMW marka 520D otomobil icradan satılıktır
BMW marka 520D otomobil icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ