Advert

FIRAT ROMATOLOJİ SEMPOZYUMU’NUN 6.’SI DİYARBAKIR’DA GERÇEKLEŞTİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
FIRAT ROMATOLOJİ SEMPOZYUMU’NUN 6.’SI DİYARBAKIR’DA GERÇEKLEŞTİ
FIRAT ROMATOLOJİ SEMPOZYUMU’NUN 6.’SI DİYARBAKIR’DA GERÇEKLEŞTİ İzzet TUMAY
Bu içerik 238 kez okundu.

Yasemin GÖĞDEMİR / Fırat Romatoloji Sempozyumunun 6. Yoğun bir katılımla Diyarbakır’da yapıldı.

Bir otelin konferans salonunda gerçekleşen sempozyuma Doç. Dr. Gözde Yıldırım Çetin, Doç. Dr. Ali Şahin, Uz. Dr. Lütfi Akyol, Prof. Dr. Süleyman Serdar Koca ve çok sayıda uzaman doktor katıldı.

Fırat Romatoloji Sempozyumunun açılış konuşmasını yapan Uzman Doktor Lütfi Akyol, 6.’sı düzenlenen Fırat Romatoloji Sempozyumu’nun Prof. Dr. Süleyman Serdar Koca önderliğinde Diyarbakır’da yapıldığını söyledi.

Fırat Üniversitesi Romatoloji Bilim Dalı Öğretim üyesi ve Sempozyum Düzenlemem Kurulu Başkanı Prof. Dr. Süleyman Serdar Koca ise, düzenlenen sempozyumda romatizma hastalıkları ilgili konuların enine boyuna tartışıldığını belirterek, "Bizim temel amacımız romatizma hastalıkları hakkında bölgedeki hekimlere bir farkındalık oluşturmak, bu bölgede yer alan fizik tedavi uzmanları, aile hekim uzmanları ortopedist, dahiliye uzmanları bunların birçoğunu toparlayıp romatizma hastalıkları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Bu kapsamda Diyarbakır’da görev yapmakta olan Lütfi Akyol ve Mehmet Ali Balcı uzman doktor arkadaşlarımız sağ olsunlar bize ev sahipliği yaptılar. Bu sempozyum kapsamında Türkiye Romatoloji Derneği’nin ciddi katkıları olmuştur. Bu sempozyum için Türkiye’nin önde gelen en iyi romatologları seçildi, burada romatizma hastalıklarıyla ilgili konular enine boyuna tartışıldı. Bu bölgedeki arkadaşlarımızın gerekli gördüğü sorulara cevap verilmeye çalışıldı. Umarım yararlı olmuştur, buradaki kazanımlar bölge hekimlerine olduğu kadar bölgedeki hastalara da inanılmaz katkı sağlayacaktır. Daha erken tanı, daha doğru tedaviler, daha az sakatlık ve daha az iş gücü kaybı sağlar diye ümit ediyorum” diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2016 model Erkunt Kısmet marka 4x4 traktör icradan satılıktır
2016 model Erkunt Kısmet marka 4x4 traktör icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ