Advert

HANGİ İSİMLER GELİR?

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
HANGİ İSİMLER GELİR?
HANGİ İSİMLER GELİR? İzzet TUMAY
Bu içerik 1067 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ/ Adalet ve Kalkınma Partisi adayı Şahin Şerifoğulları Elazığ Belediye Başkanlığı'nı kazandı. Elazığ Belediyesi’nde bugünlerde konuşulan en önemli konulardan biri hangi bürokratlar kalır yerlerine hangi isimler gelir?

Adalet ve Kalkınma Partisi merkezde 33 bin gibi ciddi bir oy kaybı yaşamasına rağmen Elazığ Belediyesi'ni kazandı. Elazığ Belediyesi’nde bugünlerde konuşulan en önemli konulardan biri hangi bürokratlar kalır, gidenlerin yerlerine hangi isimler gelir?

YANILMAZ'IN YERİNE DOĞAN GETİRİLMİŞTİ

Ak Partili Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları en yakın rakibi olan MHP’nin adayı Bilal Çoban’a 10 bin oy farkı atarak koltuğa oturdu. Elazığ Belediyesi koridorlarında şimdi hangi bürokratların görevlerinden ayrılacağı yerlerine hangi isimlerin geleceği konuşuluyor. Bilindiği üzere AK Partili Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın Özel Kalem Müdürü Talha Yanılmaz ayrılan ilk isim olmuş, Yanılmaz’ın yerine ise Muharrem Doğan getirilmişti.

MÜDÜRLÜKLERİN DURUMU NE OLACAK?

Elazığ Belediyesi koridorlarında konuşulan diğer en önemli konu ise daire müdürlerinin durumu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3