Advert

ŞERİFOĞULLARI DUYARSIZ KALMIYOR!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ŞERİFOĞULLARI DUYARSIZ KALMIYOR!
ŞERİFOĞULLARI DUYARSIZ KALMIYOR!
Bu içerik 1373 kez okundu.

ELAZIĞ'DA SORUNLAR ARTIK SOSYAL MEDYADA ÇÖZÜLÜYOR

ŞERİFOĞULLARI DUYARSIZ KALMIYOR

Evren DEMİRDAŞ / Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, sosyal medya hesabına gelen talepleri anında değerlendiriyor.

Elazığ Belediye Başkanı sosyal medya hesabına gelen talepleri anında değerlendiriyor. Başkan Şerifoğulları, şimdiye kadar Twitter sayfası üzerinden kendisine ulaşan Elazığlıların yüzlerce talebini yerine getirdi.

Elazığ halkı, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve Elazığ Belediyesi'nin sosyal medya hesaplarına oldukça ilgi gösteriyor. İkamet bölgesinde herhangi bir sorunu bildiren, talepte bulunan ya da öneride bulunan Elazığlılar, bu sayede Belediye'ye gelmeden ve telefon iletişimine gerek kalmadan söz konusu hallerde cevap bulabiliyor.

SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN HIZLI ÇÖZÜM

Belediye Başkanı Şerifoğulları'nın kişisel Twitter hesabı ve Belediyesi'nin hesabından iletişime geçen vatandaşlar, talepte bulundukları konularda yardım alabiliyorlar. Belediye'nin de vatandaşlarla hızlı iletişim kanalı olarak kullandığı sosyal medya hesapları, planlanan hizmetin daha hızlı ulaşmasına katkıda bulunuyor. Vatandaşlar genellikle asfalt, kaldırım, yolda oluşan çökme ve çukurlar düzeltilmesi taleplerini sosyal medyadan ileterek, çözüm konusunda hızlı karşılık bulabiliyorlar.

ŞERİFOĞULLARI DUYARSIZ KALMIYOR

Ünal İç, isimli bir vatandaşın kaldırım ve yollardaki sorunları sosyal medya aracılığıyla Belediye Başkanı Şerifoğulları'na iletmesi üzerine Şerifoğulları da anında cevap vererek, gerekli uyarıların yapıldığını belirterek duyarlılığından dolayı teşekkür etti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X