Advert

ERDOĞAN: BELEDİYE BAŞKANI VE EKİBİNE DESTEK OLACAĞIZ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ERDOĞAN: BELEDİYE BAŞKANI VE EKİBİNE DESTEK OLACAĞIZ
ERDOĞAN: BELEDİYE BAŞKANI VE EKİBİNE DESTEK OLACAĞIZ İzzet TUMAY
Bu içerik 1225 kez okundu.

İzzet TUMAY / Elazığ Stratejik Araştırmalar Derneği Başkanı Av. Murat Erdoğan, “ELSAD olarak yeni dönemde İlimizin kalkınıp gelişmesi modern yaşanabilir bir kent olması için yeni seçilen belediye başkanı ve ekibine destek olacağız” dedi.

Erdoğan, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “ELSAD Genel iştişare toplantımız ile Elazığ Belediye Başkanı seçilen Şahin Şerifoğulları'na hayırlı olsun temennisinde bulunuyoruz. Elazığ Belediyesinin ilk uygulamalarını değerlendirme fırsatımız oldu. Öncelikle olumlu olarak değerlendirdiğimiz konular şunlardır; Elazığ belediyesi başkan yardımcılığına ve çeşitli müdürlüklerine atanan isimlerin çoğunun şehirde itimat edilen kişiler olduğunu ve atamaları olumlu olduğunu belirtiyoruz. ELSAD olarak yeni dönemde İlimizin kalkınıp gelişmesi modern yaşanabilir bir kent olması için yeni seçilen belediye başkanı ve ekibine destek olacağız. Bu yapılan toplantılara katılacağız. Bu amaçla belediye makamına hem fikir hem de proje vereceğiz. Bizim de bu çorbada katkımız olsun isteriz.

BELEDİYE BAŞARILI OLURSA ŞEHRİMİZ MUTLU OLUR, İNSANIMIZ MUTLU OLUR

Belediye başkanının başarılı olmasını isteriz. Belediye başarılı olursa şehrimiz mutlu olur, insanımız mutlu olur. Bunun için bizde üzerimize düşen sorumlulukları yerine getireceğiz. Yeni yönetimden bazı beklentilerimiz olacaktır. Bunların başında ise eski dönemden yapılan israfların sona erdirilmesi gelmektedir. Bu amaçla araçların görev dışında kullanılmasının sınırlandırılması uygulamasını olumlu bulup destekliyoruz. Bu yönde diğer adımların atılmasını bekliyoruz. Bunun yanı sıra eski dönemde imar ve diğer alanlarda yapılan yanlışlık da var ise bunların üzeri örtülmeden gereğinin yapılması ve geleceğe adil ve temiz bir şekilde yürünmesini isteriz. Ayrıca imar revziyonu halk nezdinde kabul görmemiş ve rahatsızlık yaratmıştır, bu nedenle imar ve altyapı çalışmalarının bir an önce başlatılması temennimizdir. Altyapının ilimizdeki eksikliğinin giderilmesi, imar revizyonunun ilimizdeki bu konuyla ilgili STK’lar ve diğer idarelerle ortak katılımla çalışma grupları oluşturularak yeniden düzenlenmesi öncelikli beklentimizdir.”

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU