Advert

EĞİTİM BİR-SEN'DEN ANNELER GÜNÜ ETKİNLİĞİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
EĞİTİM BİR-SEN'DEN ANNELER GÜNÜ ETKİNLİĞİ
EĞİTİM BİR-SEN'DEN ANNELER GÜNÜ ETKİNLİĞİ İzzet TUMAY
Bu içerik 491 kez okundu.

Eğitim Bir Sen Elazığ 2 Nolu Şubesi, Anneler Günü'nün bu yıl Ramazan ayına denk gelmesi nedeniyle programlarını erken tarihte gerçekleştirdi. Programa Fırat Üniversitesi ve Kredi Yurtlar Kurumu'ndaki kadın üyeler ve yakınları katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Eğitim Bir sen Elazığ 2 Nolu Şube Başkanı Haluk Aras, “Anneler, toplumun temel taşı olan ailenin kurucu, koruyucu, yönlendirici temel unsurudurlar. İlâhî bağlanışın, şefkatle kucaklamanın, var etmek için yok olmayı bile göze alan fedakârlığın canlı temsilcileridir. Onlar verdikleri terbiye ile çocuklarını, çocukları üzerinden bütün bir milleti hayata hazırlarlar. İnsani ve millî değerlerin eğitimine önem veren Eğitim-Bir-Sen olarak, anneliğin ulvi bir makam olduğuna inanıyoruz. Bu inançla, çocukların ve anneleri nezdinde hep çocuk kalan herkesin, onlara karşı görevlerini tam ifa etmelerinin bir inanç ve insanlık sorumluluğu olduğunu hatırlatıyor; tüm annelerimizin ellerinden öpüyor ve onlara hürmetlerimizi sunuyoruz” dedi.

Eğitim Bir Sen Elazığ 2 Nolu Şube Kadınlar Komisyonu Başkanı Sevcan Aytaç Korkmaz ise, “Anneler, varoluş kaynağımızın, sınırsız sevmenin, karşılıksız korumanın canlı anıtları, her birimizin ilk öğretmenidir. Bütün annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, hepsine sağlıklı ve uzun ömürler diliyoruz" ifadelerini kullandı.

Program daha sonra üyelere verilen çeşitli hediye ve yemekle sona erdi. Haber Merkezi

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜRK KIZILAYI ELAZIĞ ŞUBESİ ‘YANGIN’ YERİNDE!
TÜRK KIZILAYI ELAZIĞ ŞUBESİ ‘YANGIN’ YERİNDE!
PERSONEL ALIMININ FATURASI 2 MÜDÜRE KESİLDİ
PERSONEL ALIMININ FATURASI 2 MÜDÜRE KESİLDİ