Advert

KARAHAN: STRES ORTAMINDAN UZAKLAŞILMASI İÇİN PROJELER GERÇEKLEŞTİRDİK

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
KARAHAN: STRES ORTAMINDAN UZAKLAŞILMASI İÇİN PROJELER GERÇEKLEŞTİRDİK
KARAHAN: STRES ORTAMINDAN UZAKLAŞILMASI İÇİN PROJELER GERÇEKLEŞTİRDİK İzzet TUMAY
Bu içerik 550 kez okundu.

Elazığ Çubukbey Anadolu Lisesi’nde İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Tarım İl Müdürlüğü'nün ortaklaşa yürüttüğü “Seramla Kendi Ektiğim Ürünleri Büyütüyorum” projesi hayata geçirildi.

Projenin açılış törenine Vali Yardımcısı Mustafa Gül, İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, Tarım İl Müdürü Turan Karahan, okul idarecileri ve öğrenciler katıldı.

Çubukbey Anadolu Lisesi Müdürü Serhat Mutlu Cavlı, “Amacımız, üretimin en temel ve basit basamağı olan tarımla öğrencilerimizi buluşturup, tüketen değil üreten nesiller yetiştirmek ve doğayla iç içe olarak ders yoğunluğu içerisinden biraz da olsa uzaklaşmaktadır” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Gürtürk, “İşte bu stresi alacağımız yer toprak, fidan, yetiştirdiğimiz ve dokunduğumuz ürünler. Gerçekten bunlar bizim üzerimizde çok büyük sihirli etkisi olduğunu hepiniz biliyorsunuz? Toprağın içerisinde olmak, bitkinin içinde olmak, çiçekle hemhal olmak gerçekten de güzel olan duygulardır. Onun için ben bu projeye katkı sunan Tarım İl Müdürümüze, Sayın Vali Yardımcımıza, Valimize ve özellikle proje ekibine ve siz sevgili öğrencilerimize, okul müdürümüze diğer çalışan herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Tarım İl Müdürü Karahan ise, “Gençlerimizin, çocuklarımızın toprakla yeniden buluşması, bitkiyle haşır neşir olması, özüne dönmesi ve gerçekten de ismi üstünde sınav stresi mi o da ne? Stres ortamından ve kaynaklarından uzaklaşması için projeler gerçekleştirdik” diye kaydetti. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU