Advert

VATANDAŞ ALIŞVERİŞE YÖNELDİ, ESNAFIN YÜZÜ GÜLDÜ!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
VATANDAŞ ALIŞVERİŞE YÖNELDİ, ESNAFIN YÜZÜ GÜLDÜ!
VATANDAŞ ALIŞVERİŞE YÖNELDİ, ESNAFIN YÜZÜ GÜLDÜ! İzzet TUMAY
Bu içerik 430 kez okundu.

İzzet TUMAY / Elazığ’da Ramazan ayının başladığı günden bu yana vatandaşın alışverişe yönelmesi esnafın yüzünü güldürdü.

Şehrin merkezi bölgelerinde büyük bir alışveriş yoğunluğu yaşanırken, vatandaşların Ramazan nedeniyle alışverişe yönelmesi piyasalarda ciddi bir hareketliliğe neden oluyor. Özellikle Ramazan ayında iftar ve sahur sofralarının vazgeçilmezi gıda maddelerini satan esnaflar daha çok tercih ediliyor. Elazığ’ın en yoğun alışveriş merkezlerindeki tezgâhlarını çeşitli sofralık ürünlerle süsleyen esnaflar, vatandaşların alışverişe yöneldiği günden bu yana yaşanan hareketlilikten oldukça memnun olduklarını belirterek, “Ramazan ayı bereketiyle geldi, bereketi ile devam ediyor. İlk günden bu yana vatandaşlarımızın alışverişe yönelmeleri nedeniyle işlerimiz gayet iyi. Ramazan ayına bir kaç gün kala işlerimizde bir canlılık zaten başlamıştı, bu canlılık halen devam ediyor. Ramazan Bayramı'na kadar piyasalardaki hareketlilik artarak devam edecek” dediler.

Vatandaşların oruçlu olması nedeniyle iftariyelik türü gıda maddelerine yoğun ilgi gösterdiklerini belirterek, fiyatların geçen yıla göre çok fazla değişmediğini, fiyatların makul düzeyde olması nedeniyle vatandaşların rahat bir şekilde alışveriş yapabildiklerini ve bu nedenle de piyasalardaki hareketliliğin Ramazan Bayramı'na kadar süreceğini ifade ettiler.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZAM ORANINDA UZLAŞILDI!
ZAM ORANINDA UZLAŞILDI!
92 YAŞINDAKİ ÖZEREN, 3 GÜNDÜR KAYIP!
92 YAŞINDAKİ ÖZEREN, 3 GÜNDÜR KAYIP!