Advert

BOYLARINDAN BÜYÜK İŞ YAPTILAR!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
BOYLARINDAN BÜYÜK İŞ YAPTILAR!
BOYLARINDAN BÜYÜK İŞ YAPTILAR! İzzet TUMAY
Bu içerik 185 kez okundu.

Berivan KURT

11 ayın sultanı Ramazan ayında Elazığ Bahçelievler Ortaokulu eğitim ve öğretim yılının en anlamlı etkinliklerinden birine imza attı.

Okul öğrencileri karınca kararınca ihtiyaç sahiplerine erzak topladı ve toplanan bu gıda malzemelerini belirlenen adreslere teslim ettiler. Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan ve Gıda malzemelerinin toplanması, paketlenmesi dağıtım aşamasına kadar okul öğrencilerinin ve öğretmenlerinin büyük bir özveriyle hareket ettiğini belirten Bahçelievler Ortaokulu Müdürü Murat Kaya, “Destek sağlayan tüm öğrencilerimize ve onların değerli velileriyle, öğretmenlerimize ve çalışan personelinimize bu anlamlı yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

ADRESLERİ İHH BELİRLEDİ

Bahçelievler Ortaokulu Müdür Yardımcısı Çilem Eda Topal’da yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Bu anlamlı proje kapsamında İHH tarafından belirlenen ve şehrin farklı mahallelerinde ikamet eden yaklaşık 50 ailemize Ramazan ayında öğrencilerimizle kapsamlı bir yardım paketi hazırladık. Rabbim sadece bu ayda değil, yılın diğer aylarında da onlara yardımcı olmamıza vesile olsun. Özellikle Beden Eğitimi Öğretmenimiz Selma Orhan’a da ayrıca teşekkür etmek istiyorum, gerçekten kendisi ve öğrencileri yoğun bir gayret gösterdi. Allah hayırlarını kabul etsin” dedi.

11 ayın sultanı Ramazan Elazığ Bahçelievler Ortaokulu Çilem Eda Topal
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZAM ORANINDA UZLAŞILDI!
ZAM ORANINDA UZLAŞILDI!
92 YAŞINDAKİ ÖZEREN, 3 GÜNDÜR KAYIP!
92 YAŞINDAKİ ÖZEREN, 3 GÜNDÜR KAYIP!