Advert

FIRINLAR İLAÇLANIYOR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
FIRINLAR İLAÇLANIYOR
FIRINLAR İLAÇLANIYOR İzzet TUMAY
Bu içerik 180 kez okundu.

Yasemin GÖĞDEMİR / Kovancılar İlçesinde bulunan fırınlar Ramazan ayı nedeniyle haşerelere karşı ilaçlanmaya başlandı.

Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan Ramazan ayı öncesi fırıncılar esnafı ile yaptığı istişare toplantısında fırıncıların talebi üzerine ilçede bulunan tüm fırınlar haşerelere karşı ilaçlanmaya başlandı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan, Tüm İslam Aleminin Ramazan ayını kutlayarak Ramazan ayının Müslümanların birlik beraberliğini artırmasını temenni etti.

Başkan Özdoğan, “Esnaflarımız ile sürekli olarak istişare toplantısı gerçekleştiriyoruz. Ramazan ayı öncesi ilçemizde bulunan fırıncı esnafımızla gerçekleştirdiğimiz toplantıda esnaflarımızın talebi üzerine fırınlarımızı haşerelere karşı ilaçlamaya başladık. Odamız tarafından anlaşılan firma ile bir zat benim katılımımla fırınlarımızı ilaçlıyoruz. Bizler esnaf olarak vatandaşlarımıza en güzel hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Ayrıca ilçemizin en büyük camilerinden olan Merkez Meydan Camisini de ilaçladık. Ben esnaflarımıza bizlere güvenip destek verdikleri için şükranlarımı sunar, Ramazan ayının tüm İslam Alemine hayırlar getirmesini temenni ederim” dedi.

Kovancılar Ramazan fırınlar ilaçlama Ahmet Özdoğan
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZAM ORANINDA UZLAŞILDI!
ZAM ORANINDA UZLAŞILDI!
92 YAŞINDAKİ ÖZEREN, 3 GÜNDÜR KAYIP!
92 YAŞINDAKİ ÖZEREN, 3 GÜNDÜR KAYIP!