Advert

ŞERBET: HIZLA ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDİYORUZ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ŞERBET: HIZLA ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDİYORUZ
ŞERBET: HIZLA ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDİYORUZ İzzet TUMAY
Bu içerik 241 kez okundu.

İl Genel Meclisi Başkanı İbrahim Şerbet, “Şehrimizin merkezinde ne varsa köylerimiz de ve mezralarımızda da aynı şartları sağlamak için çalışıyoruz” dedi.

Geçtiğimiz günlerde İl Genel Meclisi’nde yapılan oylamada İl Genel Meclisi Başkanlığı'na İbrahim Şerbet seçilmişti. Daha önceden de başarılı çalışmalara imza atan İbrahim Şerbet, medyanın önemine değinerek, “Basına karşı çok hassasım. Basını seviyorum. Çünkü bir ilde insanların gözüdür, kulağıdır. Zor şartlar altında görev yapıyorlar. Herkesi, her olayı vatandaşa duyurma gayreti içerisindeler. Gerçekten çok onurlandım ve gururlandım” dedi.

30 İl Genel Meclisi Üyesiyle çalıştıklarını ifade eden İbrahim Şerbet, 9 ihtisas komisyonu kurduklarını söyleyerek, “İl Özel İdaresi, İl Genel Meclisi 31 Mart mahalli idareler seçimlerinin ardından teşekkür edilerek çalışmalarına başladı. Vatandaşlarımız bu seçimlerde iktidar partisi olarak AK Parti’ye 20, Cumhur İttifakı olan MHP’ye 8, 1 HDP ve 1 de bağımsız olmak üzere toplam 3 İl Genel Meclis Üyesi arkadaşlarımızla birlikte çalışmalarımıza başladık. 5 bin 302 sayılı İl Özel İdare Kanunu'nun 16 maddesi ile İl Genel Meclisi Çalışma Yönetmeliği'nin 20. maddesi gereğince 9 tane ihtisas komisyonu kurduk. Bu isimler belirlendi. Bu şekil hızla çalışmalarımıza devam ediyoruz” diye kaydetti.

İl Genel Meclisi Başkanı Şerbet, “Temel amacımız bütün arkadaşlarımızla birlikte uyum içerisinde İl Özel İdaremizin bütün idarecilerimizin desteği ile 5 yıllık görev süremizde güzel bir çalışma dönemi sürdürmek. Şehrimizin merkezinde ne varsa, köylerimizde ve mezralarımızda da ne varsa aynı şartları sağlamak. Devletimizin bize sunduğu kaynakları ve ödenekleri hiçbir ayrıma tabi tutmadan eşit ve adil bir şekilde insanlarımızın hizmetine sunmak gayemiz olacaktır” ifadelerini kullandı. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZAM ORANINDA UZLAŞILDI!
ZAM ORANINDA UZLAŞILDI!
92 YAŞINDAKİ ÖZEREN, 3 GÜNDÜR KAYIP!
92 YAŞINDAKİ ÖZEREN, 3 GÜNDÜR KAYIP!