Advert

GÜR: HEDEFE HIZLI ADIMLARLA İLERLEYECEĞİZ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
GÜR: HEDEFE HIZLI ADIMLARLA İLERLEYECEĞİZ
GÜR: HEDEFE HIZLI ADIMLARLA İLERLEYECEĞİZ İzzet TUMAY
Bu içerik 285 kez okundu.

ASKF seçimlerinin 15 Haziran'da yapılacağını belirten Gür, "Türkiye'de örnek alınan, gurur duyulan bir federasyon olma yolunda hedeflerimize hızla adımlarla ilerleyerek yaklaşmanın gurunu yaşatacağız" diye konuştu.

Eren KAYA / Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür, 15 Haziran 2019 tarihinde yapılacak Elazığ ASKF Olağan Kongresi'nde aday olacağını açıkladı.

Elazığ ASKF Başkanı Mustafa Gür, yönetim kurulu üyeleri ve spor taban birliklerinin temsilcileri ile birlikte Amatör Evi'nde bir basın toplantısı düzenledi. 15 Haziran Cumartesi yapılacak olağan kongrede aday olacağını belirten Gür, "Elazığ ASKF Başkanlığı olarak, vizyon ve misyonumuz gereği ilimizde sportif faaliyet gösteren kulüplerimizin, tesis, altyapı, eğitim ve sağlık alanında daha güçlü bir yapıya ulaşmaları adına Federasyonumuzun kuruluş tarihi olan 1986 yılından günümüze kadar sportif alanda ilimizde en büyük sivil toplum kuruluşu olarak çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmüş ve sürdürmeye devam etmektedir" dedi.

 

Şerifoğulları'na teşekkür

 

Gür, Elazığ Amatör Spor Evi hizmet binasının aktif olarak faaliyete geçmesiyle birlikte Federasyon ve spor taban birlikleri ile birlikte kurumsal bir yapıya kavuştuklarını kaydederek, "Ben özellikle bu muhteşem yapıyı ilimiz sporuna kazandıran Onursal Başkanımız ve Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları na şahsım, yönetimim, kulüplerim ve spor taban birliklerimiz adına saygı ve şükranlarımı arz ediyorum" diye konuştu.

Federasyona bağlı toplam 90 kulübün 21 branşta faaliyetlerini aktif olarak sürdürdüğünü ifade eden Gür, hedeflerinin 2023 yılına kadar Federasyona kayıtlı kulüp sayısını 123 yapmak olduğunu söyledi.

'Tüm branşlarda tesis sıkıntısı yaşıyoruz'

Şu an için bütün branşlarda tek sıkıntının tesis sıkıntısı olduğunu söyleyen ASKF Başkanı Gür, "İnşallah ilimizde had safhada olan tesis sıkıntılarımız ilimiz mülki idare amirlerimizin ciddi çalışmalarıyla bir an önce giderilir. Tabi ki bizler de bu çalışmaların aktif olarak içerisinde yer alacağız" diye konuştu.

"Federasyonumuz tarafından yapılan hizmetler ve yapacağımız çok ciddi projelerden dolayı şahsım ve Yönetim Kurulumuz ile birlikte yapmış olduğumuz değerlendirme sonrasında 15 Haziran 2019 Cumartesi günü yapacağımız Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Olağan Kongresi'nde aday olmaya karar verdik" diyen Gür, sözlerini şöyle tamamladı: "İlimizde sporun gelişimi ve başarıların arttırılmasına yönelik, spor yoluyla gençlerimizin iyi alışkanlıklar edinerek sosyal, kültürel etkinliklere katılımını sağlamak, kendine güvenen, takım duygusu içinde hareket eden, ahlaklı ve yetenekli sporcular ile ilimiz ve ülkemiz sporuna katkı sunarak geleceğimizin bireylerinin yetiştirilmesini sağlamak ve Türkiye'de örnek alınan, gurur duyulan bir federasyon olma yolunda hedeflerimize hızla adımlarla ilerleyerek yaklaşmanın gurunu yaşatacağız."

ASKF Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Mustafa Gür spor haberleri amatör lig
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZAM ORANINDA UZLAŞILDI!
ZAM ORANINDA UZLAŞILDI!
92 YAŞINDAKİ ÖZEREN, 3 GÜNDÜR KAYIP!
92 YAŞINDAKİ ÖZEREN, 3 GÜNDÜR KAYIP!