Advert

ELAZIĞSPOR İÇİN SAHA ARANIYOR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ELAZIĞSPOR İÇİN SAHA ARANIYOR
ELAZIĞSPOR İÇİN SAHA ARANIYOR İzzet TUMAY
Bu içerik 556 kez okundu.

Gençlik Spor İl Müdürü Döner, Fırat Üniversitesi Çim Sahası ve Gençlik Merkezi Sentetik Saha'nın 2. Lig maçları için uygun olmadığını belirterek, saha arayışında olduklarını kaydetti.

Eren KAYA / Gençlik Spor İl Müdürü Suphi Döner, Fırat Üniversitesi Çim Sahası ve Gençlik Merkezi Sentetik Saha'nın 2. Lig maçları için uygun olmadığını söyledi.

Yeni stadyum çalışmalarının aralıksız devam ettiğini kaydeden Gençlik Spor İl Müdürü Döner, gelecek sezon TFF 2. Lig’de mücadele edecek Elazığspor’un maçlarını oynayacağı saha konusunda alternatifleri arttırdıklarını söyledi.

Gençlik Merkezi Sahası için TFF'ye yaptıkları yazılı başvuru sonunda Elazığ’a gelen heyetin incelemeler yaptığını ancak 2. Lig standartlarına uygun olmadığı için buradan vazgeçtiklerini belirten Döner, Fırat Üniversitesi Çim Sahası için de Rektör Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’la görüştüklerini ancak bu sahanın da 2. Lig standartlarına dönüşmesinin mümkün olmadığını dile getirdi.

Döner şunları söyledi: “Fırat Üniversitesi Çim Sahası için Rektör beyle görüştüm. Ben de arkadaşlara baktırdım, mekân ve çevre düzeni mümkün değil. Orada yapılacak bina için müştemilatın çok büyük olması gerekiyor. Soyunma odaları, kondisyon odaları, basın odalarının olması için müştemilatın çok olması gerekiyor. Ama yetersiz kalıyor. Oraya bina konuşlanmıyor. Biz alternatifleri artırıyoruz. İnşallah gelecek hafta sonuna kadar somutlaştırırız. Arkadaşlarımız maliyetleri de araştırıyor. İnşallah gelecek hafta sonuna kadar her şey netleşecek yer konusunda."

Gençlik Spor İl Müdürü Suphi Döner Fırat Üniversitesi Yeni stadyum
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜRK KIZILAYI ELAZIĞ ŞUBESİ ‘YANGIN’ YERİNDE!
TÜRK KIZILAYI ELAZIĞ ŞUBESİ ‘YANGIN’ YERİNDE!
PERSONEL ALIMININ FATURASI 2 MÜDÜRE KESİLDİ
PERSONEL ALIMININ FATURASI 2 MÜDÜRE KESİLDİ