Advert

GÜRGÖZE, HER GÜN YÜZLERCE VATANDAŞLA BİR ARAYA GELİYOR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
GÜRGÖZE, HER GÜN YÜZLERCE VATANDAŞLA BİR ARAYA GELİYOR
GÜRGÖZE, HER GÜN YÜZLERCE VATANDAŞLA BİR ARAYA GELİYOR İzzet TUMAY
Bu içerik 335 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ / AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, vatandaşların sorun ve taleplerini dinlemeye devam ediyor.

Parti binasında her hafta yüzlerce vatandaşla bir araya gelen Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözüm üretmeye çalışıyor. Haftanın belirli günleri parti binasında diğer günlerde ise parti teşkilatı olarak sorun ve sıkıntıları yerinde görmek, incelemek ve dinlemek için vatandaşlarla bir araya gelen Gürgöze, bunu yaparken de asla ayrım yapmadıklarına dikkat çekti.

'HER KESİMDEN İNSANIMIZ BİZİ BAĞRINA BASIYOR'

Gürgöze, "AK Parti Elazığ İl Başkanlığımızda vatandaşlarımızla buluşmaya devam ediyoruz. Elazığ'ımızın değişim ve dönüşümü için AK kadrolar olarak çalışıyoruz. 17 yıldır gece gündüz demeden büyüyen ve gelişen Elazığ'ı güçlü yarınlara hazırlamak için gayret sarf ediyoruz. Seçmenlerimizin oy verme davranışları partilerin kurumsal politikalarına bakarak şekillenmiyor. Partimize gelen her bir vatandaşımızın hangi partiden olduğu, kime oy verdiği, hangi ideolojik kimliğe sahip olduğunu asla sorgulamıyoruz. Her kesimden, her insanımız biz bağrına basıyor" dedi.

K Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze AK Parti ramazan gürgöze elazığ siyasal siyasi haberler son dakika
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜRK KIZILAYI ELAZIĞ ŞUBESİ ‘YANGIN’ YERİNDE!
TÜRK KIZILAYI ELAZIĞ ŞUBESİ ‘YANGIN’ YERİNDE!
PERSONEL ALIMININ FATURASI 2 MÜDÜRE KESİLDİ
PERSONEL ALIMININ FATURASI 2 MÜDÜRE KESİLDİ