Advert

KARAHAN’DAN DEĞİRMENÖNÜ KÖYÜNE ZİYARET

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
KARAHAN’DAN DEĞİRMENÖNÜ KÖYÜNE ZİYARET
KARAHAN’DAN DEĞİRMENÖNÜ KÖYÜNE ZİYARET İzzet TUMAY
Bu içerik 343 kez okundu.

Elazığ Tarım ve Orman İl Müdürü Turan Karahan, İl Müdür Yardımcısı Vedat Ergün, Dünya Çiftçiler Günü nedeniyle merkeze bağlı Değirmenönü köyünü ziyaret ederek çiftçilerle bir araya geldi.

Günün anlam ve önemine değinen İl Müdürü Karahan 1984 yılından beri her yıl 14 Mayıs gününün tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de “Dünya Çiftçiler Günü” olarak kutlandığını belirterek, çiftçiliğin insanlık tarihi kadar geçmişi olan, önemli mesleklerden biri olduğunu söyledi.

Ülkemizin eşsiz bir tarım potansiyeline sahip olduğunu belirten Karahan, “Dünya da olduğu gibi ülkemizde de tarımda modernleşme hızlı bir şekilde ilerliyor. Tarımsal işgücünün niteliğinin eğitim ile arttırılması tarımda verimliliği ve kaliteyi arttırdığı gibi istihdamı da arttıracaktır. Çiftçimizin teknolojik imkânlardan yararlanması ülkemizin kalkınması için zorunluluktur. Bizde bu zorunluluğun bilincinde olarak İlimiz çiftçilerini tarımdaki gelişen son teknolojilerden haberdar etmek adına eğitim çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bakanlığımız ve İl Müdürlüğü olarak çiftçilerimizin her zaman yanındayız” dedi.

Gelişmiş bütün ülkelerinde öncelikli gündeminin tarım olduğunu söyleyen Karahan, “Bu vesile ile başta ilimiz çiftçileri olmak üzere tüm çiftçilerin ‘Dünya Çiftçiler Günü’nü kutlar, ürününüz bereketli, kazancınız bol, geleceğinizin umutlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Değirmenönü Köyü Muhtarı Mustafa Ergün ise köylerine yapılan ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

Ziyaretin ardından köy muhtarına çiftçilerle çekilmiş bir fotoğraf hediye edilerek, sebze fidesi dikimi yapıldı. Bülten Haber

Elazığ Tarım ve Orman İl Müdürü Turan Karahan Dünya Çiftçiler Günü elazığ değirmenönü köyü tarım
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU