Advert

ELAZIĞ STAR HABER GAZETESİ İSİM DEĞİŞTİRDİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ELAZIĞ STAR HABER GAZETESİ İSİM DEĞİŞTİRDİ
ELAZIĞ STAR HABER GAZETESİ İSİM DEĞİŞTİRDİ İzzet TUMAY
Bu içerik 383 kez okundu.

Elazığ’da haftalık olarak yayınlanan Elazığ Star Haber gazetesi bundan sonra Haber Ayrıntı ismiyle okuyucularıyla buluşacak. İlk sayısını 30 Haziran 2009 tarihinde çıkararak yayın hayatına başlayan Elazığ Star Haber gazetesi 10. yılında 481. sayısında Haber Ayrıntı olarak yayın hayatına devam edecek.

Konuyla ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan gazete imtiyaz sahibi ve sorumlu yazı işleri müdürü Serkan Gürtürk, kurulduğu ilk günden bu yana Elazığ’ın sorunlarını kendilerine dert edindiklerini, geçmiş 10 yılda birçok sorunun çözümü noktasında başarılı haberler yaptıklarını belirterek şunları söyledi: "Elazığ Star Haber gazetesi 30 Haziran 2009 tarihinde yayın hayatına başladı. Dönemin şartlarında imkânlarımız çok kısıtlıydı. Birçok kesim bu işin üstesinden gelemeyeceğimizi dillendirdiler. Tamamen kendi imkânlarımızla zor ve sıkıntılı şartlar altında yayın hayatımıza devam ettik. Elazığ adına doğru işler yapınca şehrimiz insanı ve Elazığ kamuoyu bizi sahiplendi. Maddi zorluklar çektik. Fakat bunu hiçbir zaman duruşumuza yansıtmadık. Yapmış olduğumuz bazı haberlerden ötürü adımıza birçok dava açıldı. Bu davaların hiçbirinden ceza almadık. Geldiğimiz noktada Elazığ Star Haber'i Elazığ’da bir marka yaptık. Fakat aynı ismin ulusal Star Medya’da da olması zaman zaman yanlış anlaşılmalara ve algılara yol açtı. Bizler de bu durumun düzelmesi için yapmış olduğumuz istişareler sonucu Haber Ayrıntı isminde karar kıldık. Türk Patent Enstitüsü'ne başvurumuzu yaptık. Ön başvurumuz kabul edildi. Kısa bir süre sonra onay belgemizi de alacağız. Elazığ Basın Savcılığımıza isim değişikliği başvurusunda bulunduk. Yeni gazetemizin ismini alındı belgesi ile tescilledik. Yeni dönemde daha farklı bir habercilik anlayışı ile okuyucularımızla buluşacağız. 17 Mayıs Cuma günü 481. sayımızda Haber Ayrıntı ismiyle devam edeceğiz. Yeni yayın döneminde hayırlı işler yapmayı temenni ediyorum."

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜRK KIZILAYI ELAZIĞ ŞUBESİ ‘YANGIN’ YERİNDE!
TÜRK KIZILAYI ELAZIĞ ŞUBESİ ‘YANGIN’ YERİNDE!
PERSONEL ALIMININ FATURASI 2 MÜDÜRE KESİLDİ
PERSONEL ALIMININ FATURASI 2 MÜDÜRE KESİLDİ