Advert

HAYATLARININ "ROTA"SINI ÇİZDİLER

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
HAYATLARININ
HAYATLARININ İzzet TUMAY
Bu içerik 334 kez okundu.

"Sağlık Yönetimi" ve "Sağlık Kurumları İşletmeciliği" bölümlerinden mezun olan kız öğrenciler, Türkiye'nin en büyük şehir hastanelerinde Rönesans İşletme Hizmetleri’nin “Rota Programı” kapsamında istihdam ediliyor.

Türkiye'de ileri teknolojiye sahip sağlık sektörü hızla büyüyüp, branş yelpazesi genişlerken, sağlık kurumları işletmeciliğinde uzman çalışanlara duyulan ihtiyaç da artıyor. Rönesans İşletme Hizmetleri, bu ihtiyacı dikkate alarak, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ile hayata geçirdiği “Rota Programı” kapsamında, sağlık yönetimi ve işletmeciliği alanında yeni mezun kız öğrencilerin rotasını çiziyor. Aynı zamanda önemli bir sosyal sorumluluğu yerine getiren şirket; kadın istihdamını destekleyen bu program ile yeni mezun gençlere ilk iş deneyimi sunarken, aynı zamanda sektöre kalifiye eleman yetişmesini sağlıyor.

Rönesans İşletme Hizmetleri tarafından işletilen Adana Şehir Eğitim ve Araştırma, Elazığ Fethi Sekin ve Yozgat şehir hastanelerinde, program kapsamında istihdam edilen "Rota Kızlar", eğitimini aldıkları mesleği yapmanın, bu sayede de “mutlu çalışma hayatı ile mutlu insan” olmanın ayrıcalığını yaşıyor.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi'nde istihdam edilen Fatma Dilşat Kök (Süleyman Demirel Üniversitesi Sağlık Yönetimi), Buse Kılaz (Hacettepe Üniversitesi Sağlık Yönetimi), Esma Ekinci (Hacettepe Sağlık İdaresi) , Ayşe Göksel (Hacettepe Üniversitesi Sağlık Yönetimi), Keziban Ser (Hacettepe Üniversitesi Sağlık İdaresi), Esra Hatice Yıldırım (Süleyman Demirel Üniversitesi Sağlık Yönetimi) Fadime Öymek (Hacettepe Üniversitesi Sağlık İdaresi) ise açıklamalarında, “Rota projesi mesleğe attığımız ilk adımda bize güç verdi, hayatımızın rotasını çizdi. Hastanenin farklı departmanlarında belirlenen süre boyunca görev alarak, hastane işletimini 360 derece öğrenme imkanı bulduk. Burada özgüven kazandık, ekip ruhunu ve beraber çalışmanın sağladığı ayrıcalıkları öğrendik” ifadelerini kullandı. (iha)

Sağlık Yönetimi Sağlık Kurumları İşletmeciliği öğrenciler Rönesans İşletme Hizmetleri rota programı güncel ekonomi haberkent gazetesi elazığ
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜRK KIZILAYI ELAZIĞ ŞUBESİ ‘YANGIN’ YERİNDE!
TÜRK KIZILAYI ELAZIĞ ŞUBESİ ‘YANGIN’ YERİNDE!
PERSONEL ALIMININ FATURASI 2 MÜDÜRE KESİLDİ
PERSONEL ALIMININ FATURASI 2 MÜDÜRE KESİLDİ