Advert

VATANDAŞLAR ŞEHİR HASTANESİ SEFERLERİNDEN MEMNUN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
VATANDAŞLAR ŞEHİR HASTANESİ SEFERLERİNDEN MEMNUN
VATANDAŞLAR ŞEHİR HASTANESİ SEFERLERİNDEN MEMNUN İzzet TUMAY
Bu içerik 351 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ / Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın vatandaşlardan gelen istekler doğrultusunda Şehit Fethi Sekin Şehir Hastanesi'ne başlattığı toplu ulaşım uygulaması, ilk günden büyük ilgi gördü.

Devlet hastanelerinin Ulukent Mahallesi’nde bulunan Şehit Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ne taşınması sonrasında otobüs seferleri konusunda sıkıntısı olan vatandaşların sorunu çözüme kavuştu. Mahalle sakinlerinin, otobüs seferlerinin başladığı 13 Mayıs tarihinden itibaren Fethi Sekin Şehir Hastanesi'ne ulaşımı konusunda sıkıntıları çözüldü. Yeni düzenlemeyle Ulukent Mahallesi'ne giden otobüsler gün içerisinde 5 sefer yapacak ve hastane içerisinden geçecek otobüsler Elazığ Öğretmen Evi önünden hareket edecek.

VATANDAŞLAR ŞERİFOĞULLARI'NA TEŞEKKÜR ETTİ

Hattı kullanmaya başlayan vatandaşlar, otobüs seferlerinin başlatılması konusunda ilk müjdeyi veren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na da teşekkür etti. Vatandaşlar yeni uygulamayla ilgili düşüncelerini "Arabamız olmadığı için hastaneye gitme konusunda sıkıntı çekiyorduk. Başkanımız sayesinde bu sorunumuzda çözüldü" ifadeleriyle dile getirdi.

Başkan Şerifoğulları’nın "Ortak Akıl" ilkesiyle başlattığı kampanyayı desteklediklerini belirten vatandaşlar, "Şimdi tek otobüsle ve tek seferde hastanemize gidebiliyoruz. Arabası olmayanlar için bu hat gerçekten bir ihtiyaçtı. Elazığ Belediye Başkanımıza ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü'ne teşekkür ediyoruz. Elazığ Belediyesi'nin bu hizmetlerinin devamını diliyoruz" şeklinde konuştular.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU