Advert

İLİM YAYMA CEMİYETİ’NDEN 500 AİLEYE YARDIM PAKETİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLİM YAYMA CEMİYETİ’NDEN 500 AİLEYE YARDIM PAKETİ
İLİM YAYMA CEMİYETİ’NDEN 500 AİLEYE YARDIM PAKETİ İzzet TUMAY
Bu içerik 227 kez okundu.

Yasemin GÖĞDEMİR / İlim Yayma Cemiyeti Elazığ Şubesi tarafından hayırseverlerin destekleriyle hazırlanan 500 adet Ramazan yardım kolisi ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.

İlim Yayma Cemiyeti Elazığ Şubesi tarafından her yıl geleneksel hale getirilen ihtiyaç sahiplerine Ramazan yardımı dağıtılması bu yıl yeniden gerçekleştirildi.

Daha önceden belirlenen ihtiyaç sahibi 500 aileye hayırseverlerin destekleriyle hazırlanan yardım paketleri ulaştırıldı.

Yapılan yardımlar hakkında bilgi veren İlim Yayma Cemiyeti Yetim Komisyonu Başkanı Abdultalip Demirtaş, “Peygamberimizin ifadesiyle ‘Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu ise cehennemden kurtuluş’ olan Ramazan ayında ilimizdeki yetim ve ihtiyaç sahibi kardeşlerimize 500 adet yardım kolisi dağıttık. Geçen haftada 500 yetim, 300 fakir ve 200 muhacir olmak üzere toplam 1.000 aileye giyim yardımında bulunmuştuk. Mallarını Allah yolunda harcayanların durumu Kur'an’ın ifadesiyle '7 başak bitiren ve her başakta 100 tane bulunan bir tohum gibidir. Allah dilediğine kat kat verir. Allah lütfu geniş olandır. Hakkıyla bilendir' ayette ifade edildiği gibi yapılan yardımların mükâfatını Allah inşallah kat kat verecektir.'Mutlu olmak istiyorsan mutlu et' sloganıyla hareket eden yetim birimimiz hayırsever bir iş adamımızın katkısıylayine Ramazan ayında yetim kardeşlerimize yönelik iftar programı yapacaktır” dedi.

İlim Yayma Cemiyeti Elazığ Şubesi Abdultalip Demirtaş
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜRK KIZILAYI ELAZIĞ ŞUBESİ ‘YANGIN’ YERİNDE!
TÜRK KIZILAYI ELAZIĞ ŞUBESİ ‘YANGIN’ YERİNDE!
PERSONEL ALIMININ FATURASI 2 MÜDÜRE KESİLDİ
PERSONEL ALIMININ FATURASI 2 MÜDÜRE KESİLDİ