Advert

PERTEK’İN TURİZM ELÇİLERİ YETİŞİYOR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
PERTEK’İN TURİZM ELÇİLERİ YETİŞİYOR
PERTEK’İN TURİZM ELÇİLERİ YETİŞİYOR İzzet TUMAY
Bu içerik 231 kez okundu.

Pertek Kaymakamlığı ve Pertek Belediye Başkanlığı işbirliğiyle hazırlanan ve Fırat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Pertek Turizm Eğitimi” projesinin tanıtım toplantısı Pertek Termal Otel toplantı salonunda gerçekleşti. Proje çerçevesinde bu yıl ve önümüzdeki yıllarda ilçeye gezi veya çeşitli amaçlarla gelen gruplara, yöreyi gezdirip tanıtabilecek donanımlı kursiyerler yetiştirilmesi amaçlanıyor. Eğitim programında her biri alanında yetkin hocalar tarafından verilen: 
Genel Turizm
Yöre Tarihi ve Uygarlıkları
Yöre Mimarisi
Tur Yönetimi ve Rehberlik Meslek Dersi
Yöre İnançları
Sanat Tarihi
Rehberlik Alanında Akademik Gelişim
İletişim
Pertek Termal Suyu 
Fotoğrafçılık
Keban Baraj Gölü Su Ürünleri
İlk Yardım
Uygulamalı Pertek Anlatımı dersleri bulunuyor.
Kaymakam Arif GÜL, Belediye Başkanı Ruhan ALAN, İl Kültür Turizm Müdürü İsmet Hakan ULAŞOĞLU, Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Abdulvahap YOĞUNLU ayrıca programın onur konuğu olan, Türkiye’nin tanınmış turizm hocalarından Prof. Dr. Derman KÜÇÜKALTAN, eşi Prof. Dr. Ebru Günlü KÜÇÜKLATAN ve diğer davetlilerin katıldığı program, Pertek turizm ve tanıtım filminin gösterimi, projede yer alan eğitimcilerin tanıtımı, protokol konuşmaları, Prof. Dr. Derman KÜÇÜKALTAN’ın ve eşi Prof. Dr. Ebru Günlü KÜÇÜKLATAN’ın konuşmalarıyla devam etti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 YILDIR AĞRI ÇEKİYORDU, ŞİFAYI ELAZIĞ’DA BULDU
3 YILDIR AĞRI ÇEKİYORDU, ŞİFAYI ELAZIĞ’DA BULDU
DOLAR, 6 LİRA’NIN ÜZERİNDE HAREKET ETMEYE DEVAM EDİYOR
DOLAR, 6 LİRA’NIN ÜZERİNDE HAREKET ETMEYE DEVAM EDİYOR