Advert

HASTALARA YÖNELİK ETKİNLİKLER DÜZENLENİYOR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
HASTALARA YÖNELİK ETKİNLİKLER DÜZENLENİYOR
HASTALARA YÖNELİK ETKİNLİKLER DÜZENLENİYOR İzzet TUMAY
Bu içerik 230 kez okundu.

Yasemin GÖĞDEMİR / Bölgenin tek YGAP (Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri) bölümüne sahip olan Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi tüm bölgeye sunduğu hizmetlerinin yanı sıra hastalarına yönelik sosyal, kültürel ve fiziksel etkinlikler düzenliyor.

Hastanenin YGAP bölümü, hastalarına yönelik el işi ve uğraşı, müzik eğitimi ve dinletileri, resim çalışmaları, sinema izletileri, kütüphane faaliyetleri, spor aktiviteleri gibi etkinliklerle birlikte hastaların günlük yaşamlarına adaptasyonlarını sağlamak için hastane içerisinde ve hastane bahçesinde çeşitli faaliyetler düzenliyor.

YGAP hastanesinden sorumlu Fethi Sekin Şehir Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Düzgün Şimşek, şunları söyledi: “Hastalarımıza farmakoterapi ve psikoterapinin yanında düzenlemiş olduğumuz sosyal ve fiziksel aktiviteleri tedavinin bir parçası haline getirmeye çalışıyoruz. Bu tür uğraşıların hastalarımız üzerinde oldukça olumlu etkilerinin olduğunu gözlemekteyiz.

 Hastanemiz, yapısı itibarı ile sosyal, kültürel ve fiziksel aktiviteler düzenleyebilecek şekilde tasarlanmıştır. Hastanemiz içerisinde sinema salonu, kütüphane, resim atölyesi, müzik atölyesi, basketbol ve futbol sahası gibi sosyal alalarımız bulunmaktadır. Bizler de bu imkânlarımızı kullanarak hastalarımıza yönelik periyodik olarak etkinlikler düzenliyoruz. Hastalarımız usta öğreticilerimiz eşliğinde resim çalışmaları, müzik eğitimleri alıyorlar ve yine beden eğitimciler eşliğinde spor faaliyetleri gerçekleştiriyorlar.

Hastalarımıza en yüksek fayda sağlayacak şekilde tüm imkânlarımızı kulanmaktayız. Bu gün de yine bahçemizde, hastalarımız ve çalışanlarımızla birlikte hobi bahçeleri oluşturarak sebze fideleri diktik. Hastalarımızın bubahçelerde vakit geçirmelerini ve bu fidelerin büyüyerek sebze oluşması sürecine kadar uğraşmalarını sağlamayı amaçlamaktayız.

Fethi Sekin Şehir Hastanesi olarak başta Hastanemiz Başhekimi Doç. Dr. Savaş Öztürk, hastane yöneticileri ve çalışan kadromuzla her daim hasta yararına en iyi şekilde hizmet etmek için çaba sarfettiğimizi de ayrıca belirtmek istiyorum.”

YGAP Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri fethi sekin şehir nastanesi haberkent gazetesi son dakika sağlık
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK