Advert

CHP'Lİ KADINLARDAN MUHABİRİMİZE PLAKET

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
CHP'Lİ KADINLARDAN MUHABİRİMİZE PLAKET
CHP'Lİ KADINLARDAN MUHABİRİMİZE PLAKET İzzet TUMAY
Bu içerik 292 kez okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları İl Başkanlığı, Munzur Düğün Salonu'nda Anneler Günü etkinliği düzenledi.

CHP Elazığ Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen etkinlikte, CHP İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri, HaberKent muhabiri Evren Demirdaş'a teşekkür plaketi verdi.

Plaket takdiminin ardından konuşan Başkan Ayten Çekil, “CHP’nin başarısında her zaman katkısı olan kadınlarımızdır. Her zaman yanımda olduğunuz, beni hiçbir zaman yalnız bırakmadığınız, destekleriniz için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hepinizin anneler gününü kutluyorum. Anneler gününün anlam ve önemine binaen, anne teması üzerinde farkındalık oluşturmak için bir program hazırladık. Tüm annelerimizin anneler gününü kutlamak için burada bir araya geldik. Yılda bir defa anneler gününü kutluyoruz. Biz annelerin bütün hakları kısıtlı olduğu için bir günümüzde yan yana gelip anneler gününü birlikte kutlayalım eğlenelim istedik. Engelli annelerimiz var onlar çok zor şartlarda annelik yapıyor, emekçi annelerimiz var, yıllardır partimize emek veren, hala bizlerden desteklerini esirgemeyen kadınlarımız var. Onları onore etmek istedik. Annelere ne yapsak az, ne yapsak yeterli gelmez. Anneler günü vesilesi ile onlar için bir nebze de olsa elimizden geldiğince bir şeyler yapmak istedik. Bundan sonraki süreçte de kadınlarımıza, annelerimize dokunmak adına bu tür etkinliklerimizin devam edeceğini, her zaman yanlarında olacağımızı buradan ifade etmek isterim” dedi.

Başkan Çekil'in konuşmasının ardından partili kadınlar türküler söyleyip halaylar çektiler.

Cumhuriyet Halk Partisi CHP Evren Demirdaş Ayten Çekil haberkent elazığ
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK