Advert

İFTARA YETİŞEMEYENLERE AK GENÇLİK YETİŞİYOR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İFTARA YETİŞEMEYENLERE AK GENÇLİK YETİŞİYOR
İFTARA YETİŞEMEYENLERE AK GENÇLİK YETİŞİYOR İzzet TUMAY
Bu içerik 560 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ / AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Ramazan ayı dolayısıyla gelenek haline getirilen "İftara 5 Kala" etkinliği yapıldı.

AK Parti Elazığ İl Gençlik Kolları Başkanlığı geleneksel hale getirdiği "İftara 5 Kala" etkinliğini bu yıl da sürdürüldü. Gençlik Kolları üyeleri, şehir merkezinde iftara yetişemeyen vatandaşlara su ve hurma ikramı yaptı.

'RAMAZAN SÜRESİNCE DAĞITMAYA DEVAM EDECEĞİZ'

Etkinlikle ilgili bilgi veren Ak Parti Gençlik Kolları Tanıtım ve Medya Sorumlusu İbrahim Kadir, "Ak Parti Elazığ Gençlik Kolları olarak 'İftara 5 Kala' programı kapsamında iftara geciken, yetişemeyen vatandaşlarımıza hurma ve su ikramında bulunuyoruz. Ak Parti Elazığ Gençlik Kolları olarak 81 ilde, Ramazan ayında kadim bir gelenek olan, Osmanlı medeniyetinden esinlendiğimiz bir programı ifa ediyoruz. Osmanlı'da, genellikle Ramazan ayında, ezana yakın bir süre kala vatandaşlara hurma ve su dağıtılırdı. Bu işi vakıflar ve daha çok Osmanlı Ahilik teşkilatı üstlenirdi. Biz de tarihten gelen bu güzel geleneği bir refleks edindik. Elazığ'da ezana trafikte, sokakta, çarşıda vs. yakalanan halkımıza su ve hurma dağıtıyoruz. İftara evine yetişemeyen kişileri düşünüyor ve mağdur olmalarını istemiyoruz. Şimdiye kadar; Ahmet Aytar Meydanı, Karayolları ışıkları, 15 Temmuz Meydanı, Öğretmenevi otobüs durağı, Gazi Caddesi, Vali Fahribey Caddesi ve çeşitli trafik ışıkları ve otobüs duraklarında dağıtımımızı yaptık ve Ramazan süresince dağıtmaya devam edeceğiz'' diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK