Advert

BALIK:​ HER TÜRLÜ OYUNU BOZACAĞIZ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
BALIK:​ HER TÜRLÜ OYUNU BOZACAĞIZ
BALIK:​ HER TÜRLÜ OYUNU BOZACAĞIZ İzzet TUMAY
Bu içerik 728 kez okundu.

İrfan ARSLAN / Harput Esnaf ve Sanatkârları Kredi Kefalet Kooperatifi'nin geleneksel iftar yemeğine katılan AK Parti Elazığ Milletvekili ve İçişleri Komisyon Üyesi Sermin Balık, ülkemiz üzerine oynanacak tüm oyunları bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bozacaklarını söyledi.

Ülkemiz üzerine tarihin her sahnesinde farklı oyunların oynandığını belirten AK Parti Milletvekili ve İçişleri Komisyon Üyesi Balık, “Bugün de ekonomi üzerinden ülkemize üzerinde oyunlar oynanmak isteniyor. Bu millet vatan, bayrak aşkı ile bugüne kadar yapılan tüm saldırıları ve sahnelenen oyunları bertaraf etmiştir. Bu millet liderinin bir çağrısı ile meydanlara inip yapılan oyunları bozmuştur. Bugün ülkemiz üzerine oynanmak istenen ekonomik oyunların da üstesinden geleceğiz. Cumhurbaşkanımız ve hükümetimiz bu konuda gerekli tüm çalışmaları yapmakta, önlemlerini almaktadır. Biz şunu açık bir şekilde ifade ediyoruz. Ülkemizin gelişmesi ve kalkınması adına attığımız tüm adımlar dün olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir. Bundan rahatsız olanlar da bize her türlü oyunları kurup üzerimize gelmektedir. Devletimiz bu oyunların da üstesinden gelecek güç ve kararlılığa sahiptir" dedi.

“Küçük esnafımıza destek devam edecek”

Esnaf ve sanatkârları kredi kefalet kooperatiflerinin özellikle küçük esnaf için son derece önemli görev üstendiğini belirten Balık, şunları söyledi: "Bugün itibarı ile 81 ilimizde 1006 kredi ve kefalet kooperatifi ile 2 milyon esnaf ve sanatkârımıza hizmet verilmektedir. Bugün artık bu kooperatifler, ekonomik büyümenin lokomotifini oluşturmakla birlikte sosyal refahı tabana yaymakta, sosyoekonomik sisteme katkı sağlamakta ve istihdam sağlamaktadır.

Kredi kullanmak için teminat göstermekte yaşayan esnaflarımız kredi kaynaklarına erişemeyen küçük esnafımız için bu kooperatiflerimiz büyük görev icra ediyorlar. Ülkemizdeki milyonlarca küçük esnaf ekonomimizin omurgasını teşkil ediyor. Bu nedenle de hükümetimiz her zaman için düşük kredi olanaklarıyla esnafımızı desteklemiştir. Hükümet olarak küçük işletmelere her zaman büyük önem verdik. Bu önemin en büyük göstergelerinden birisi de esnaf ve sanatkarların kullandıkları kredilerin şartlarındaki iyileştirmelerdir. Faiz oranları, kesintiler ve kredi limitlerinde muazzam iyileştirmeler sağlanmıştır.

Harput Esnaf ve Sanatkarları Kredi Kefalet Kooperatifi kuruluşu henüz çok kısa bir süre olmasına karşılık 6-7 yıl içinde yaklaşık 100 milyon TL’ye yakın bir meblağı esnaflara dağıtmıştır. Bu paranın 30 milyon TL'lik kısmı şubat-mart aylarında dağıtılmıştır. Bu rakamdan anlaşılacağı üzere Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki dağıtılan kredi tutarı en yüksek Elazığ'a verilerek hükümetimizin Elazığ'a verdiği ayrıcalığı görmekteyiz. Harput Esnaf KKK’den şu ana kadar 1200 esnafımıza kredi verilmiştir.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK