Advert

ABDÜLAZİZOĞLU: RAMAZAN BEREKET AYIDIR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ABDÜLAZİZOĞLU: RAMAZAN BEREKET AYIDIR
ABDÜLAZİZOĞLU: RAMAZAN BEREKET AYIDIR İzzet TUMAY
Bu içerik 295 kez okundu.

İrfan ARSLAN / Diyanet İşleri Başkanlığı İrşat Hizmetleri Daire Başkanı Zekeriya Abdülazizoğlu bir dizi irşat faaliyeti için Elazığ'a geldi. Elazığ'da eğitim alan yabancı öğrenciler için düzenlenen iftar programına katılan Abdülazizoğlu, "Bu yıl Ramazan ayı temamız 'Ramazan ve İnfak' ve aynı zamanda Türkiye Diyanet Vakfımızın başlattığı 'Kardeşliğimiz Zekâtla Bereketlensin' projesidir” dedi.

2019 yılı Ramazan ayında yurt çapında yürütülen vaaz ve irşat hizmetlerinin etkin ve verimli bir şekilde yerine getirilmesine katkı sağlamak amacıyla Elazığ'a gelen DİB İrşat Hizmetleri Daire Başkanı Zekeriya Abdülazizoğlu, İl Müftüsü Yusuf Sarıkaya’yı makamında ziyaret ederek, Elazığ’da yürütülen din hizmetleri hakkında bilgiler aldı.

Ramazan Buluşmaları programı çerçevesinde Elazığ İl Müftülüğü tarafından Fırat Üniversitesi'nde 14 ülkeden öğrenim gören yabancı uyruklu öğrencilere iftar yemeği verilirken, iftar saatinde Diyanet TV canlı yayınına katılan İl Müftüsü Sarıkaya, Ramazan ayında yürütülen çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Edibe Can Müftülük Sitesi’nde organize edilen iftar yemeğine Elazığ Vali Yardımcısı Uhut Emre Koyuncu, İl Müftü Yardımcıları Abdurrahim Aytaç ve Muhammed Zahid Belek, TDV Elazığ Şubesi Mütevelli Heyeti, Müftülük çalışanları ve Fırat Üniversitesi'nde öğrenim gören yabancı uyruklu öğrenciler katıldı.

Yemek duasını yapan ve Ramazan Buluşmaları programı hakkında bilgiler veren İrşat Hizmetleri Daire Başkanı Zekeriya Abdülazizoğlu, “81 ilde düzenlediğimiz programlar kapsamında bugün Elazığ’da olmaktan çok mutluyum. Başkanımız Prof. Dr. Ali Erbaş’ın hepinize selamlarını getirdim. Bu yıl Ramazan ayı temamız 'Ramazan ve İnfak' ve aynı zamanda Türkiye Diyanet Vakfımızın başlattığı 'Kardeşliğimiz Zekâtla Bereketlensin' projesidir. Bu noktada verdiğiniz emek ve gösterdiğiniz çabalardan dolayı Diyanet İşleri Başkanlığı olarak hepinize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Yemeğin ardından katılan tüm öğrencilere TDV yayınlarından “Peygamberimiz ve Gençlik” isimli kitap hediye edildi.

Zekeriya Abdülazizoğlu irşat iftar Türkiye Diyanet Vakfı elazığ ramazan bereket
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK