Advert

"YOĞUN BAKIM HEMŞİRELİĞİ SERTİFİKALI EĞİTİM" PROGRAMI TAMAMLANDI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İzzet TUMAY
Bu içerik 621 kez okundu.

Elazığ’da 5 ilden katılımcının yer aldığı "Yoğun Bakım Hemşireliği" eğitimini tamamlayanlara sertifikaları verildi.

Fethi Sekin Şehir Hastanesi konferans salonunda 8 Nisan tarihinde başlayan “Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı" sona erdi.

İzmir, Bingöl, Yalova, Tunceli, Elazığ'dan 23 kursiyerin katıldığı program kapsamında hastanede görev yapan hekim ve eğitimci hemşireler tarafından yoğun bakım hemşireliği kapsamında sunumlar yapıldı. 45 gün süren eğitim programının sonunda yazılı ve uygulamalı sınav sonucunda başarılı olan katılımcılar Sağlık Bakanlığı onaylı sertifika almaya hak kazandı. Bugün düzenlenen programla eğitimi başarıyla tamamlayan hemşirelere sertifikaları verildi.

Hastane bünyesinde yaptıkları ilk eğitim programı olduğunu aktaran Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Gülay Karataş , “Programı verimli bir şekilde sonuçlandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Eğitim programımıza İzmir, Bingöl, Yalova, Tunceli, Elazığ merkez ve ilçelerimizden toplamda 23 kursiyer arkadaşımız katılmış olup, kursiyerlerimizin tümü programı başarılı bir şekilde tamamlamıştır" ifadelerini kullandı.

İzmir’den geldiğini dile getire hemşir Sezer Duman da, “Anestezi yoğun bakımda görevliyim. Hastanede bir eğitim düzenlendiğinde buraya gelmek istedim. 45 günlük çok yorucu bir süreç oldu ama çok verimliydi. Özellikle doktorlarımız, yöneticilerimiz tarafından çok güzel karşılandık ve ağırlandık. Mesleki ve manevi anlamda kendimize çok şey kattığımızı düşünüyorum. Bugün de sertifikamızı aldık” şeklinde konuştu.

Eğitim programına Bingöl’den katılan hemşire Şeniz Deligöz Duman ise “Şehir Hastanesi ile çalışmak bir ayrıcalık bir farklılık. Gayet güzel bir eğitim süreci geçirdik. Bizim için çok verimli oldu. Bütün eğitmenlerimize ve hekimlerimize teşekkür ediyorum” diyerek düşüncelerini aktardı.

Programa, Hastane Başhekimi Doç. Dr. Savaş Öztürk, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Öğt. Üyesi. Yavuz Oruç, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Gülay Karataş, hastanede görev yapan hekim ve eğitimci hemşireler ve kursiyerler katıldı. (iha)

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK