Advert

EL EMEĞİ GÖZ NURU ÇARŞISI AMACINA HİZMET EDİYOR MU?

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
EL EMEĞİ GÖZ NURU ÇARŞISI AMACINA HİZMET EDİYOR MU?
EL EMEĞİ GÖZ NURU ÇARŞISI AMACINA HİZMET EDİYOR MU? İzzet TUMAY
Bu içerik 855 kez okundu.

İrfan ARSLAN / Tarihi Harput kentinde özellikle ev hanımlarının el emeği göz nuru ile ürettiği ürünleri satıp ekonomik gelir elde etmesine yönelik olarak hizmete sunulan Sarahatun Meydanı'ndaki binanın bu özelliğini kaybettiği ve üretim yerine ucuz Çin ürünlerinin satışına ev sahipliği yaptığı iddia ediliyor.

Geçtiğimiz yıllarda yüzlerce ev hanımının hizmetinde olan binanın bugünkü kullanımından şikayetçi olanlar, “Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları'nın bu konuya duyarlı olmasını ve gerekli düzenlemeleri yaparak tekrar eski konumunda hizmet vermesini bekliyoruz” dediler.

Konuyla ilgili olarak serzenişte bulunanlar, “Mücahit Yanılmaz’ın belediye başkanlığı döneminde El Emeği Göz Nuru Çarşısı olarak hizmet veren Sarahatun Camii karşısındaki kaçak yapılan bina zaman içerisinde amacından uzaklaşıp Çin pazarına dönüştü. İlk açıldığı yıl el sanatları ve yöresel hediyelik eşyaların yer aldığı çarşı şu anda asli görevinden uzaklaşıp Çin malzemeleri ve eskiden kalma birkaç ürünle Elazığ’ı temsil ediyor mu? Biz tekrar eski konumunda hizmet vermesini istiyoruz. Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’ndan bu konu hakkında bir açıklama bekliyoruz” dediler.

elazığ harput
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK