Advert

DEMİRBAĞ’DAN İTİRAF

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
DEMİRBAĞ’DAN İTİRAF
DEMİRBAĞ’DAN İTİRAF İzzet TUMAY
Bu içerik 1213 kez okundu.

Bu ilin kendilerine 100 bin oy kaybı yaşattığını belirten AK Parti Milletvekili Demirbağ'ın, “Birilerinin kibir ve gururları yüzünden oylarımız en az 100 bin civarında düştü. 90-100 insanımız kibirli tavırlarımızdan dolayı sandığa gitmedi. Eski Belediye Başkanımız, İl Başkanımız hepimiz suçluyuz” açıklaması, yaptıkları yanlışların farkında olduklarını ancak bunu terk etmediklerini ortaya koydu.

İrfan ARSLAN / AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, son seçimlerde Elazığ’da yaşadıkları oy kaybının nedenini “Birilerinin kibir ve gururları yüzünden oylarımız en az 100 bin civarında düştü. 90-100 bin insanımız kibirli tavırlarımızdan dolayı sandıklara gitmedi. Eski Belediye Başkanımız, İl Başkanımız hepimiz suçluyuz” şeklinde açıkladı.

Ramazan Bayramı nedeniyle Elazığ’a gelen ve Palu Der’de düzenlenen STK ile bayramlaşma törenine katılan AK Parti Milletvekili Zülfü Demirbağ, oy kaybı ile ilgili açıklamalarda bulunurken, yaptıkları yanlışları sıraladı, bunların önüne geçilmesi ve gerekli tedbirleri almaları için Genel Merkez'e ve Genel Başkan'a bilgi verilip verilmediği konusuna ise hiç girmedi.

Elazığlıların AK Parti'ye 2002 yılından bu yana girilen her seçimde ülke genelinde en çok destek veren illerden biri olmasına karşılık AK Parti iktidarlarının Elazığ’a hizmet noktasında aynı desteği vermemesi, yapılan kayırmalar, imarda yaşanan yanlışlar, ildeki bazı kurumların yönetimi ve diğer etkiler partinin oy kaybına yol açarken, verilen vaatlerin yerine getirilmemesi de bu kayıpta etkili oldu.

Bölgedeki iller yapılan birçok yatırım ile gelişmesini ve ekonomisini katlarken Elazığ’a verilen sözler ya yerine getirilmedi ya da kaplumbağa hızı ile yapılmaya çalışıldı. Bunların birikimi ile vatandaş son seçimlerde AK Parti'ye oy vermek yerine sandığa gitmeyerek tepkisini gösterdi.

“Birilerinin kibir ve gururları yüzünden oylarımız en az 100 bin civarında düştü. 90-100 bin insanımız kibirli tavırlarımızdan dolayı sandıklara gitmedi. Eski Belediye Başkanımız, İl Başkanımız hepimiz suçluyuz” diyen Milletvekili Zülfü Demirbağ ve diğer milletvekilleri ile Belediye Başkanı ve AK Parti il ve ilçe başkanlarının önümüzdeki süreç içinde nasıl bir yol izleyecekleri de Elazığ kamuoyunda merak konusu oldu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takımımız ligde yer alacak
Takımımız ligde yer alacak