Advert

ŞERİFOĞULLARI İSTANBUL'DA ELAZIĞLILARLA BULUŞTU

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ŞERİFOĞULLARI İSTANBUL'DA ELAZIĞLILARLA BULUŞTU
ŞERİFOĞULLARI İSTANBUL'DA ELAZIĞLILARLA BULUŞTU İzzet TUMAY
Bu içerik 535 kez okundu.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, İstanbul'da Elazığlılarla buluştu.

Elazığ Dernekler Federasyonu'na bağlı Elazığ Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği tarafından İstanbul'da 48'incisi düzenlenen Peynirli Ekmek Festivali'ne katılan Başkan Şerifoğulları, AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ile de bir araya geldi.

Çok sayıda Elazığlının katıldığı festivalin hemşeri buluşması adına önemli olduğunu vurgulayan Şerifoğulları, organizasyonu düzenleyen ve festivale katılan tüm Elazığlılara teşekkür etti.

Birlik, beraberlik ve dayanışmanın bu tür organizasyonlarla zirveye ulaştığını aktaran Şerifoğulları, "Elazığ insanının en büyük özelliklerinden biri de hiç şüphesiz misafirperverliğidir. Her nerede yaşarsa yaşasın bizim insanımız misafirperverliğini en güzel şekilde göstermiş ve bu davranışıyla birçok şehir insanına örnek olmuştur. İstanbul’da yaşayan değerli hemşerilerimiz de bizleri ağırladılar, misafirperverliklerini bir kez daha en güzel şekilde gösterdiler. Ben kendilerine teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Festivale katılan AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ile de bir araya gelen Şerifoğulları, "23 Haziran’da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri hem İstanbul için hem de ülkemiz için çok önemli. Uzun yıllar bakanlık yapmış, başbakanlık yapmış, partimizin genel başkanlığı görevini yürütmüş, meclis başkanlığı yapmış, liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dava arkadaşı Sayın Binali Yıldırım’a Elazığlıların çok büyük destek vereceğine tüm kalbimle inanıyorum. İnşallah adayımız Sayın Binali Yıldırım, hemşerilerimizin de desteğiyle İstanbul’a belediye başkanı olacak, ülkemizin her noktasına uzun yıllar yaptığı hizmetlerine burada devam edecektir. Ben buna yürekten inanıyorum. Yapılacak seçimlerin hem İstanbul’a hem de ülkemize hayırlar getirmesini şimdiden temenni ediyorum" şeklinde konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takımımız ligde yer alacak
Takımımız ligde yer alacak