Advert

YILDIZ: KONUŞMA DÖNEMİ BİTMİŞ, ÇALIŞMA DÖNEMİ BAŞLAMIŞTIR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
YILDIZ: KONUŞMA DÖNEMİ BİTMİŞ, ÇALIŞMA DÖNEMİ BAŞLAMIŞTIR
YILDIZ: KONUŞMA DÖNEMİ BİTMİŞ, ÇALIŞMA DÖNEMİ BAŞLAMIŞTIR İzzet TUMAY
Bu içerik 218 kez okundu.

ÜLKÜ-TEK Elazığ Şube Başkanı Turan Yıldız, “Artık elimizi taşın altına koyma ve harekete geçme vakti gelmiştir. Konuşma dönemi bitmiş, çalışma dönemi başlamıştır” dedi.

Yıldız, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “ Ülkemiz emperyal güçler tarafından dört bir yandan kuşatılmış, içeride bizlerdenmiş gibi görünen hainlerle iş tutmuş, ülkemizi her alanda zayıflatmak ve ilerlemesini engellemek adına çeşitli faaliyetler yürütmüşlerdir. Çevremizde ve ülkemizde yaşananlara karşı verdiğimiz klasik tepki olan popülist söylemler ve kınama mesajlarının zamanı ve modası geçmiştir. Böyle davranarak zamana oynamaktan ve kendimizi oyalayıp kandırmaktan başka bir şey yapmamaktayız. Artık elimizi taşın altına koyma ve harekete geçme vakti gelmiştir. Konuşma dönemi bitmiş, çalışma dönemi başlamıştır. Tüm dünya Sanayi 4 devrimine geçiş yaparken, otonom sistemler artık hayatın içine entegre edilmeye başlamışken, Mars’ta koloni kurulması planlanırken; bizlerin hala ceviz kabuğunu doldurmayan meselelerle uğraşmamız; rakiplerimizin ve düşmanlarımızın amacıdır, talebidir. Bu böyle biline ve hafızalara zerk edile. Bizlerin ideali, hayali ve sevdası, tarihimizden gelen gücümüze, dünyayı yönetme sevdamıza uygun olarak bağımsız Türk-İslam sanayi devrimini gerçekleştirmek olmalıdır. İlimizin, Üniversiteden sonraki en büyük akademik ve teknik donanıma sahip yetişmiş insan gücü olan Ülkücü Teknik Elemanlar Derneği, Türk-İslam sanayi devrimi için üzerine düşeni hiçbir karşılık beklemeden yapmaya taliptir. Derneğimizce, bilimsel projelere ön ayak olmak ve mevcut projelere fikri destek sağlamak amacı ile teknik çalışma grupları oluşturulmuştur. Bu çalışma grupları belirlenen alanlar üzerinde titizlikle ve yoğun olarak çalışmaktadırlar. Ancak yapılan çalışmaların anlam kazanabilmesi için, ilimizin valisi ve siyasilerinin, medya gruplarının, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının, STK’ların, ETSO'nun ve belediye başkanlarımızın ilgisine ve desteğine ihtiyacı vardır.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK