Advert

20 DAKİKALIK OPERASYONLA TERLEMEYE SON

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
20 DAKİKALIK OPERASYONLA TERLEMEYE SON
20 DAKİKALIK OPERASYONLA TERLEMEYE SON İzzet TUMAY
Bu içerik 123 kez okundu.

Göğüs cerrahi uzmanı Op. Dr. Kermenli, "Ameliyat 20 dakika sürmektedir. Hastalarımız ertesi gün normal hayatlarına geri dönüyorlar" diye konuştu. Terlemeye yapılan operasyonla son verilebildiğini aktaran göğüs cerrahi uzmanı Op. Dr. Tayfun Kermenli, ameliyatın 20 dakika sürdüğünü, hastaların ertesi gün normal hayatlarına döndüğünü söyledi.

Medical Park Elazığ Hastanesi göğüs cerrahi uzmanı Op. Dr. Tayfun Kermenli, isteğe bağlı olarak terlemeye son verilebileceğini aktarırken, yapılacak olan operasyonla ilgili detaylı aktardı.

Yaz mevsiminin geldiği için hastaların terleme şikayetinin arttığını belirten göğüs uerrahi uzmanı Op. Dr. Kermenli, “Terleme sıkıntılarını ETS Kılips yöntemi ile Sempotekteme ameliyatı ile hallediyoruz. Uyuması ve uyutulması ile toplamda 40 dakika süren bir ameliyat. Asıl bu ameliyatın süresi 20 dakika sürmektedir. Hastalarımız koltuk altı, yüz ve el terleme şikayeti ile bize baş vuruyorlar. Hastanın herhangi bir hastalığı yoksa sempotekteme ameliyatını öneriyoruz. Ameliyat öncesinde terlemeyi önleyecek bir takım kontroller yapılıyor. Hasta da bir sıkıntı yoksa eğer hastamıza ETS Klips Sempotektemi ameliyatı öneriyoruz” diye bilgi verdi.

Bu ameliyatta özellikle vertebra denilen omurganın yan tarafında seyreden sempatik zinciri kılips konulduğunu ifade eden Kermenli, “Klips koyarak hastalarda refleks terleme şikayetini yok etmektir. Bizim hastalarımızda düşük bir şekilde terleme şikayeti oluyor. Koltuk altı ve el terlemesi olan hastalarımızda oraya giden siniri kapatmış oluyoruz. Kapatmaya bağlı olarak koltuk altı tamamen terlemesi kesiliyor. Elde terleme varsa oda tamamen kesiliyor. Bu hastalar tamamen terleme şikayetinden kurtulmuş oluyorlar. Ameliyattan sonra bir gece hastamız hastanemizde yatıyor. Hastalarımız ertesi gün normal hayatlarına geri dönüyorlar. Terleme şikayetini ortadan kaldırdığı için etkili bir ameliyat" diye konuştu. (iha)

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takımımız ligde yer alacak
Takımımız ligde yer alacak