Advert

ŞİMŞEK:​ MESLEKTAŞLARIMIZI ÖTEKİLEŞTİRMEYECEĞİZ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ŞİMŞEK:​ MESLEKTAŞLARIMIZI ÖTEKİLEŞTİRMEYECEĞİZ
ŞİMŞEK:​ MESLEKTAŞLARIMIZI ÖTEKİLEŞTİRMEYECEĞİZ İzzet TUMAY
Bu içerik 255 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ / Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası'nda (SMMO) 16 Haziran’da yapılacak genel kurul öncesi Meslekte Değişim Grubu Başkanı Cemal Şimşek aday oldu.

Elazığ-Bingöl Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası, 16 Haziran'da olağan genel kurula gidiyor. Meslekte Değişim Grubu Başkanı Cemal Şimşek de, yapılacak olağan genel kurulda Elazığ-Bingöl Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’na başkan adayı olduğunu açıkladı.

16 Haziran’da yapılacak oda seçimlerinde bizler Meslekte Değişim Grubu olarak oda yönetimine talip olduklarını söyleyen Şimşek, ”Buradan tüm değerli meslek mensubu arkadaşlarımıza sizlerin aracılığıyla sevgi ve muhabbetlerimizi iletiyoruz. Değerli meslektaşlarımız; bizleri bu dönem destekleyip, yetki verirlerse odamızı ve camiamızı en iyi şekilde temsil edeceğimize ve hiçbir meslektaşımızı ötekileştirmeden odamız çatısı altında birleştireceğiz. Meslektaşlarımızın teveccühü ile hizmet için göreve geldiğimizde ayrıştırıcı değil, birleştirici bir anlayışla bütün meslektaşlarımızı kucaklayacağız” ifadelerini kullandı.

‘BİNAMIZI FAALİYETE GEÇİRMEK İLK ÖNCELİĞİMİZ OLACAKTIR’

Şimşek konuşmasına şöyle devam etti: “Elazığ Bingöl Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler hizmet binasını nasıl yaparız? Hazır yapılmış bir binayı satın alarak en kısa sürede binamızı faaliyete geçirmek ilk önceliğimiz olacaktır. Bunun için odamıza ait arsanın en iyi şekilde değerlendirilmesi gerekir. Şayet satılması gerekiyorsa satışını sağlamak ve bundan elde edilecek gelirle oda binamızın, camiamızın tüm taleplerini cevap verebilecek şekilde yapılması ile birlikte eğitim ve konferans salonları sosyal aktivitelerin yapılacağı lokal staj eğitim merkez, kütüphane, internet kafe ve birçok yenilikler yapacağımız işler arasında olacaktır.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK