Advert

9 GÜNLÜK TATİLDE YARALAMALI VE MADDİ HASARLI KAZA SAYISI AZALDI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
9 GÜNLÜK TATİLDE YARALAMALI VE MADDİ HASARLI KAZA SAYISI AZALDI
9 GÜNLÜK TATİLDE YARALAMALI VE MADDİ HASARLI KAZA SAYISI AZALDI İzzet TUMAY
Bu içerik 269 kez okundu.

Elazığ'da polis ekiplerinin yaptığı çalışmalar sonrasında bu yıl Ramazan Bayramı'nda meydana gelen maddi hasarlı ve yaralamalı trafik kazalarında ciddi bir düşüş olduğu aktarıldı.

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından, 9 günlük bayram dolayısıyla şehiriçi ve şehirlerarası bağlantı yol güzergahlarında artan trafik yoğunluğu sebebiyle meydana gelebilecek yaralamalı ve maddi hasarlı trafik kazalarının önlenmesi amacıyla çalışmalar yapıldığı ifade edildi. Çalışma kapsamında, ekip sayısının arttırılarak hız denetimi ve kontrolleri hakkında hazırlanan uyarı levhalarının arttırıldığı, polis uygulama noktalarında yorgun sürücülerin tespit edilerek dinlenmelerinin sağlandığı belirtildi.

Polisin hız faktörünün kaza riskini artırdığı hususunda sürücülerin bilinçlendirilmesi neticesinde 9 günlük Ramazan Bayramı tatilinde kent merkezinde yaralamalı trafik kazalarında yüzde 50, maddi hasarlı trafik kazalarında ise yüzde 35 oranında düşüş sağladığı bildirildi. Öte yandan tüm kazalar da ise düşüsün yüzde 37 olduğu öğrenildi. (iha)

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK