Advert

FIRAT ÜNİVERSİTESİ 'ŞENLİK' VE 'KONSERLERİ' ‘İPTAL’ EDECEK Mİ?

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
FIRAT ÜNİVERSİTESİ 'ŞENLİK' VE 'KONSERLERİ' ‘İPTAL’ EDECEK Mİ?
FIRAT ÜNİVERSİTESİ 'ŞENLİK' VE 'KONSERLERİ' ‘İPTAL’ EDECEK Mİ? İzzet TUMAY
Bu içerik 1413 kez okundu.

ELAZIĞ BELEDİYESİ ŞEHİT HABERLERİ NEDENİYLE BAYRAM ŞENLİKLERİNİ ‘İPTAL’ ETMİŞTİ!

FIRAT ÜNİVERSİTESİ ŞENLİK VE KONSERLERİ ‘İPTAL’ EDECEK Mİ?

***Peş peşe gelen şehit haberleri nedeniyle büyük emekler harcanarak 15 gün süren hazırlıklara rağmen Elazığ Belediyesi bayram şenliklerini iptal etmişti. Fırat Üniversitesi ise cuma günü yapılacak olan mezuniyet töreninde ‘konserli’ eğlence düzenlemeyi planlıyor!

İzzet TUMAY - Son günlerde peş peşe gelen şehid haberleri yüreklere ateş düşürürken, Fırat Üniversitesi’nin cuma günü yapılacak olan mezuniyet töreninde yer alan şenlik ve konserlerin ‘iptal’ edilip edilmeyeceği merak konusu oldu.

Fırat Üniversitesi'nde mezuniyet töreninin tarihi ve mezuniyet törenine katılacak sanatçı belli olurken, binlerce öğrencinin mezun olacağı Fırat Üniversitesi'nde mezuniyet töreni 14 Haziran Cuma yapılacak. Bu konuyla ilgili geçtiğimiz günlerde Fırat Üniversitesi öğrencilerinin merakla beklediği haberi Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halil Hasar vermiş, Rektör Yardımcısı Hasar, Fırat Üniversitesi 2018-2019 yılı mezuniyet töreninin 14 Haziran Cuma günü saat 17.00’de yapılacağını mezuniyet törenine sanatçı olarak da Buray’ın geleceğini belirtmişti.

ŞEHİT HABERLERİNE RAĞMEN BURAY KONSERİ!

Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasar, “Fırat Üniversitesi 2018-2019 mezuniyet töreni, 14 Haziran Cuma günü şenlik alanında saat 17.00’de başlayacak ve Buray konseriyle tamamlanacaktır. Bu yıl 7 binin üzerinde mezun vermeyi bekliyoruz” ifadelerini kullanmıştı. Üniversitede yapılacak olan mezuniyet töreninin kamuoyunda kabul ve makul görülen bir konu olduğunu ancak şehit haberlerinin art arda geldiği, daha geçtiğimiz akşam iki askerimizin daha şehit olduğu şu günlerde üniversitede yapılacak olan mezuniyet töreninde ‘konser’ programı eşliğinde eğlenilmesi kamuoyunda tepkilere neden olacak gibi görünüyor.

ELAZIĞ BELEDİYESİ ŞENLİKLERİ ‘İPTAL’ ETTİ, PEKİ FIRAT ÜNİVERSİTESİ KONSERİ İPTAL EDECEK Mİ?

Elazığ Belediyesi, Ramazan Bayramı Şenliklerini, gelen şehit haberleri üzerine iptal ettiğini açıklamış ve bu komuoyunda takdirle karşılanmıştı. Konuyla ilgili Elazığ Belediyesi’nden, “Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz tarafından Ramazan Bayramı süresince yapılması planlanan Ramazan Bayramı Şenlikleri, üst üste gelen şehit haberleri üzerine iptal edilmiştir. Yaklaşık 15 gündür hazırlıkları süren şenliklerin iptal edildiğini kamuoyuna bildirir, bu vesileyle şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır, yaralı askerlere acil şifalar dileriz” açıklaması basın kuruluşlarına serves edilmişti.

Bu konuda Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ ve üniversite yönetiminin gerekli hassasiyeti göstermesi bekleniyor.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
İKİNCİ HAFTA MAÇLARI OYNANACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK
TEMSİLCİLERİMİZ ÖZEL MAÇ YAPACAK